Jozef Mak (2021) (TV film)

Kvalitne spracovaná adaptácia, Bebjak si u mňa utvrdzuje dobré meno. Dať ale tento film na Nový rok do primetaimu bol podľa mňa krok vedľa. Tak veľká dávka depresie na úvod roka.... No neviem...

Temná tvář Brooklynu (2019)

Film, ktory velmi prekvapil. Dobre vystavana detektivka v style film noir, s velmi aktualnym odkazom. A to nehovorim o vykone Nortona, ktory exceloval. Vyborny film.

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Obsadenie postáv bolo absolútne dokonalé. Do poslednej. Asi si nepamätám žiaden počin kde by boli tak dobre vybraní herci pre dané postavy. Tento rok asi top seriál od HBO

Bumblebee (2018)

Ked som sa dozvedela ze ma vzniknut Bumblebee, potesila som sa. Mam rada Transformerov - kombinacia efektov a vybornej hudby k tomu spad deja - rada si pozriem hocikedy a znova. To sklamanie ktore prislo po zhliadnuti tohto pocinu sa blizilo k hnevu. Toto je ukazka toho ako sa to da vsetko pokazit. Cele zle, lacne.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Dlho som zvažovala či 3 alebo 4*. Konečne rozhodnutie - 4*(3 by boli málo). Po prečítaní knihy som bola presvedčená, že toto patrí to sféry nesfilmovateľných predlôh. Film ma ale milo prekvapil, tvorcovia to ustáli a ja som sa naozaj dobre bavila. Možno je to vďaka nesmrteľným citátom zo sprievodcu...

Šéfové na zabití 2 (2014)

Z "dvojek" vydarených filmov mám vždy obavy.Často pokazia dojem ešte aj spätne k jednotke. Tu sa to našťastie neudialo. Šéfovia na zabitie 2 síce nie sú taký level ako jednotka, stále je to ale komédia, kde sa človek schuti zasmeje. Príjemná oddychovka.

Sherlock (2010) (seriál)

Skvelý nápad zasadiť Sherlocka Holmsa do dnešnej doby. K tomu neprekonateľný anglický humor podfarbený dobrou hudbou a neviete sa dočkať ďalšieho dielu...

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Názory sa rôznia, podľa toho môjho je to veľmi vydarená forma propagácie krás Slovenska štvoricou ľudí, ktorých ja osobne teda môžem. Vtipné hlášky vo vtipných situáciách a ... v neposlednom rade - na Slovensku sa ozaj nájdu pekné zákutia.

Melodie mého srdce (2007)

Film s dejovou zápletkou, ktorá je na úrovni päťročného dieťaťa - neveríte mu ani chvíľu... A napriek tomu - 4* - hudba spravila z tohto filmu niečo originálne, pri čom odpustíte autorom nereálnosť príbehu. Skvelá práca autorov hudby - čo sa vlastne dalo očakávať zo splupráce s Hansom Zimmerom.

Grázlové (1996)

Jediné zaujímavé na tomto filme je, že si tu hlavné postavy zahralii traja bratia. Dopozerať do konca ma nútila nádej, že film predsa musí o niečom byť. Žiaľ - nebol.