Peytl

Peytl

okres Liberec
Ano, jsem pořád bytost, afektovaný kominík a v neposlední řadě kulykův nevěrný a labilní milec... seksemssexem

77 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Vikingové (TV seriál) (2013)

  Po pátým dílu si zaslouží plnej počet, ovšem pokud to začne sklouzávat k telenovelám typu Hra o blumy, pak ať jim je Odin milostiv. Broiler: Mrtvým Kulichem mě nasrali prazle, tak jen doufám, že aspoň paří ve Valhalle jak Peytlič v bordelu. Edit 9.4. Nemohl jsem dospat, letím k lazebnici a požaduji sestřih na Ragnara.Edit 17.4.: Ty voe, asi jsem editor...no nic, tak u lazebnice vikingské (má privátní korektorka mě upozornila na chybu, nicméně jí neopravím, je to jen žena, ani není štítonoška) celkem bez průseru, tiše jsem svým dvou set decibelovým šepotem zaševelil Na Rááágnááááráááá!!!!!!!!! a jako diškréci jsem jí ohnul přes křeslo a zafuněl Odíííín. Vypadám jako kokot a jsem spokojen... příště jdu do tetovacího salónu... se sekerou. Nádhera!! .....................Cože??? Jen devět dílů?? Teď abych žral několik měsíců sledě... No, a tak se nám to, čeho jsem se bál před třemi lety děje. Jakmile se objeví křesťanští buzíci a začnou kombinovat a překombinovávat je zde další nekonečná nuda stylu Hra o údy, škoda. 10.2.2020... sorry jako, už na to mrdám a jdu o dvě hvězdy dolu.

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Tak jsem se včera slavnostně zabalil do igelitu, rozvěsil si v lebce obrázky předchozích sérií a vraždil bych, pokud by mě snad chtěl někdo rušit. Ano, a to i přes to, že finální série obsahuje rekordní počet chyb, nelogičností, hloupostí, záhadných časových skoků a mýdlových bublin. Za ta léta se námi milované Vraždidlo všemožně měnilo a duch seriálu s ním, díky němu jsme se dozvěděli, že se z fleku krve dá vyčíst jackpot ve sportce, že je každý třetí Floriďan geniální, bizarní, sériový vrah, a proto je třeba při návštěvě Miami pro sichr kopnout každého druhého chlápka do koulí a nikdy nepít odvar z babského ucha od šukézní blondýny a naprosto lapidárně, že vše nemožné je vlastně možné...nešť. Nebudu zde rozebírat sto dílů, ani strašit procenty za jednotlivé sezóny, jen čistě subjektivně napíši, Dextře, chlape bídná, trošku jsi nám postupem času vyměkl, jestli to bylo ke škodě, hmmm, ani nevím, ale vím to, že většina sledujících čekala (zde oblíbené slovo) epický (hahaha) závěr a budou tedy dštít masově a sériově síru, přibíjet na zeď odpady a všemožně se vztekat, proto já zůstanu u maximálního hodnocení, neboť jsem se celá ta léta vlastně skvěle bavil. Morgane, příteli, ať ti řeže pila.

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

  01011100101 a kurva!!!

 • poster

  Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

 • poster

  Impérium - Mafie v Atlantic City (TV seriál) (2010)

 • poster

  Taková normální rodinka (TV seriál) (1971)

  Asi nejlepší komediální český seriál, (fakt mě nenapadá nic lepšího) u kterého se vždy zaručeně pobavim. Nevim, kde se paní Vavřincová nechala inspirovat k napsání předlohy, ale vím, že bych tam dokázal koexistovat s hrdiny v nejlepší shodě. Co kus, to naprostá a dokonalá osobnost ve všech směrech. Je libo otrávit arsenem v nedělní kávě za doprovodu operní árie klouzajíc na jedné z Poldinek? Pak sáhněte po klasice! Je to zkrátka můj šálek čaje se vším všudy. "Holky, povedla se mi srnka" :))

 • poster

  Haló, haló! (TV seriál) (1982)

 • poster

  Mrtví jako já (TV seriál) (2003)

  Ohromně zmáklý charaktery všech postav, Georgina, která má humor sušší než suši devadisátileté Žaponky, neskutečně sympatická role hlavního smrťáka, kterou ztvárnil můj oblíbenec Patinkin, božská coura Daisy, cvok z Británie, nejhodnější šéfová, kterou máte chuť zabít, a nebo nejdrsnější policajtka pod sluncem a další OSOBNOSTI. Námět je originální, herci skvělí, humor černý, někdy i trochu dojemných scének..........koktejl, který si rád dám v kombinaci s Bílým Rusem kdykoliv. Vůbec nechápu, proč takhle našláplej seroš skončil po druhé sezóně.

 • poster

  Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)