Psychiatr - Anděl temnot (2020) (série)

Tak to byla vážně síla. Obě série perfektní, Anděl temnot možná o pár bodíků lepší. Evans i Dakota herečky vyčnívají s hltáte každé jejich slovo. Laszlo hraje druhé housle, ale také má pár velmi zajímavých scén.

Vzkaz v láhvi (2016)

Tak tohle byla po vlažnějších Zabijácích zase pecka! Carl baví na Assada je radost pohledět.

Na nože (2019)

Člověk moc neví, co očekávat - zda mě čeká satira nebo parodie. No nakonec perfektní komediální detektivka a výborný herecký výkon Daniela Craiga jako třešnička na dortu. Nemůžu napsat nic, aniž bych spoilovala - udělejte si obrázek sami 👌

Jeho temné esence - Série 2 (2020) (série)

Dávám 4 za ten chybějící díl. Ruth byla božská, Dafne také překvapuje. Škoda smrti mé top postavy, ale jedou dle knih, takže nemám námitky - jen jsem doufala.. Ale těším se na 3.serii 😊

Pustina (2016) (seriál)

Nezaujalo, čekala jsem něco víc..

Pohádky pro Emu (2016)

Námět není zrovna dvakrát originální, každému je po přečtení obsahu jasné, jak tento film skončí. Ale co, účel to splnilo, snímek mi pěkně zabrnkal, Vetchý je král, o tom není pochyb. Geislerová mě příjemně překvapila, normálně na mě působí značně afektovaně, ale tady snad kromě jediné scény ne, její výkon byl přesvědčivý, dotáhla bych jen její dějovou linku a expřítelem, ale to už je jen drobnost. Musím vypíchnout hudbu i pár vedlejších rolí. Příjemný film pro sobotní večer. Nedoporučuji těhotným ženám a čerstvým maminkám, případně nechť vše výzbrojí zásobou kapesníků

Zaklínač (2019) (seriál)

Tohle byl teda pěknej guláš - první dva díly jsem nevěděla, o co jde, pak mě tam překvapil časový skok do minulosti a teprve poté jsem začala zjišťovat, že jsou skoro všechno návraty do minulosti a kde teda ve skutečnosti ten Geralt vlastně je. Až konečně mezi pátým a sedmým dílem se začala objasňovat nějaká posloupnost. Pak se mi to i hodně líbilo. Pak teda to zpracování příšer taky nic moc, konkrétně u draka jsem si říkala, že vypadá spíš jako nadopovaná slepice. Ne/stárnutí (Marigold) teda taky zrovna nepodchytili.. za tohle všechno musím stáhnout dvě hvězdy a už hledám knihy, abych se zorientovala trochu lépe (je možné, že hodnocení ještě upravím). Nicméně Henry Cavill ode mě dostává 5z5, ten byl perfektní

Joker (2019)

Když jdu na Jokera a dostanu Jokera. Jokera se všemi poruchami a detailně vykresleného. Jokera takového, jaký má být. Jokera s pár bonusy navíc. Tady zkrátka není co vytknout, Phoenix exceloval, to se ani jinak nedá napsat. Ne, nesrovnávejte s Temným rytířem, protože v něm jsou on i Bruce o dvacet let starší a zase trochu jinde. Podívejte se na to jako na důvod, proč je Joker Jokerem. One man show!!

Jeho temné esence (2019) (seriál)

Musím změnit hodnocení ze čtyř na pět, protože ten konec byl opravdu luxusní! Beru to z pohledu diváka, který zatím neměl tu čest setkat se s knižní předlohou (ale ještě během následujících měsíců napravím), takže pro mě byl v každém díle nějaký opravdu nečekaný zvrat. Nic nebylo na sílu, že by si člověk řekl "waw, to je ale přepal".. S hlavní hrdinkou jsem se sžívala o něco déle, ale to je tak jediná výtka - rozhodně tím nechci říct, že by byla nevěrohodná nebo tak něco, prostě jsem jen měla v hlavě původní hrdinku ze Zlatého kompasu (který byl narozdíl od této série jen nic neříkající pohádka plná nesmyslné vaty - ano, to myslím vážně). Ale co je třeba vyzdvihnout nejvíce, je dokonalá hudba! Dokonalá je tehdy, když do děje sedí tak, že ji ani nevnímáte. Ale pak si poslechnete soundtrack a zjišťujete, že to je opravdu dílo génia. I kdyby cokoli, hudba to vždy zachrání. Ale v tomto případě není co zachraňovat, tohle se fakt povedlo.

Shazam! (2019)

Po vlažném rozjezdu to vlastně velice rychle odsýpalo. Hlavni protagonista mi byl sympaticky v obou podobách, myšlenka taky dobrá. Není to ten top waw film, ale kdo nemá extrémně vysoká očekávání, buď nadšený - asi tak jako já.