Con Air (1997)

Vše už bylo řečeno.

Sněhulák (2017)

Bohuzel musim rict, ze ukazka je mnohem lepsi nez cely film. Po prectene knizce jsem prirozene na film hrozne tesila. Ale charaktery ruznych postav sly totalne do kytek.. kdybych byla nepolibena knihou, s filmem bych byla nejspise spokojena, proto ty 3 hvezdy, nemuzu totiz hodnotit jen jako srovnani s knihou. Napeti bylo, film me vtahnul do deje, jen nedokazali dotahnout finale - vysvetleni vrahova umyslu, jeho nemoc(!) - posledni 2 pokusy o vrazdu by totiz vyznely uplne jinak.. :-/

Velká hra (2017)

Asi nejde jinak. Nedokážu si představit, že bych (byť jen na 3min) odběhla na toaletu, prostě sedíte v kině, koukáte na fakt sympatickou Jessicu, o jejích outfitech nemluvě, hltáte každé její slovo a nedokážete odtrhnout oči ani uši. Perfektně zpracováno. Člověk protáčí panenky, když zjistí stopáž filmu - ono by to bylo asi třikrát delší, kdyby nebyl celý film komentovaný, tam nebylo žádné hluché místo, jinak to natočit nešlo, aby to bylo koukatelné. To ale není výtka, jen objasnění něčeho neobvyklého. A ostatní aktéři filmu? Vy jste si nějakých všimli? Ať žije pokerová princezna!!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Jak jinak než 100%. Perfektní zpracování. Netajím se tím, že Hobit (i Hobití filmová trilogie) je mnohonásobně lepší než LOTR, což je také logické, když vezmete v potaz, za jakých okolností byla jednotlivá díla napsána (lotr pod nátlakem okolí). Na Hobitovi se mi líbí, že se neskáče z místa na místo jako v Pánovi prstenů, kdy se všichni rozdělili, a děj je plynulý, člověk se v něm neztratí. Mimochodem - hudba sedí jak zadek na hrnec!! 🙂🙂

Než jsem tě poznala (2016)

Emilia Clark byla opravdu úžasná. Když udělala první 2 grimasy, ťukala jsem si na čelo. Při třetí už jsem ji bezmezně obdivovala. Je to fakt úžasná herečka - zahrát někoho takového jako Louise opravdu nebylo jednoduché. Sam Claflin byl prostě... No o něm ten film nebyl, ač to tak vypadá.. Spoiler: Kdyby to dopadlo jinak (tak, jak bych chtěla já), tak by o to nikdo ani nezavadil a mělo by to tak 50%... Bohužel pro mě.

Skrytá čísla (2016)

Taková bezstarostná matematicko fyzikální pohádka. Jsem opravdu nadšená. Herecké výkony třech protagonistek super, strnulá Kirsten Dunst už to asi ani jinak neumí, ale zde jí odpouštíme, protože její role je jí ušitá na míru. Kevin Costner umí, to taky víme. A Jim Parsons - ten byl asi jediná šmouha na kráse, ale on za to nemůže, prostě je to Sheldon a je zaškatulkovaný až běda, z toho se téžko někdy dostane, spíš asi vůbec.. Neseděl mi tam, to byla role pro někoho jiného. To ale nic nemění na tom, že to byl pro mě po dlouhé době opravdu perfektní snímek. 10/10

Proroctví (2009)

Úžasná myšlenka, perfektně vymyšlené, ALE!!!!! Proč vždycky všechno zprasí mimozemšťanama??? (Napadá mě v této souvislosti i poslední Indiana Jones) Fakt to bylo dokonalé, i ten konec, že je to prostě pro všechny konec. Ale emzáci sebrali filmu 2 hvězdy, bohužel...

Pád (2016)

Dobrá myšlenka, špatné zpracování (haha, to jsme fakt nečekali, že je ***). Skvělá hudba, jako fakt, příjemná hlavní hrdinka (je to taková sebevědomější a hezčí bella z upírů), tím to ale končí. Chtěla jsem dát 3 hvězdy, ale konec to zazdil na 2..

LEGO® Batman film (2017)

Tak to bylo hodně slabý... Bohužel hláškami tento film nenadchne, a tak se vlastně jedná o obyčejnou pohádku pro kluky, dospělí se těžko zasmějí umělým rádoby vtípkům. Na klasiku (lego movie) to nemá ani z rychlíku, to je jiná liga..