Saltová (2010)

Tak zrovna Angeline tuto roli prostě nevěřím - rachiticka květinka, co za jízdy skáče z kamionu na kamión a poradí si s xy ozbrojenými specialisty.. hmmmm, jiná herečka by byla lepší. A že ten děj je nesmyslně zmatlaný, to už raději nerozebírám. Jediný světlý okamžik je tajná identita vy víte koho, ale víc než hvězdy si nezaslouží.

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Tak tohle uz zdaleka nemelo takovy grady jajo jednicka.. toto byla klasicka rodinna komedie, kdy matky rozhodne nebyly tak na tahu jako v jednicce. Snad s vyjimkou Susan Sarandon, ta je skvela snad uplne vsude!

Zabijáci (2014)

Ne tak dobry jako první díl a rozhodně ne tak dobrý jako kniha. Na 4 to ale je :)

Krtek a maminka (1997)

Waw.. moje malé děti (1,5r a 3r) koukají na Krtka a najednou slyším vzdechy - zadívám se a z dírky paní zaječice se kutálejí zajíčci. To jsem netušila, že musím zkouknout nevhodný obsah i v Krtečkovi.. O pár minut později můj tříletý syn ječí a tahá "ze zadku" plyšáka. Hm, tento díl neměl moc výchovný efekt..

Rampage Ničitelé (2018)

V kině dobrý, ale doma bych to asi po dvaceti minutách stopla. Taková slabší Godzilla s lepšími efekty. Šla jsem do kina s tím, že přesně tohle očekávám, byť jsem ani neviděla trailer, úvodní plakát mi v podstatě všechno prozradil stejně dobře. Chválím vtipné chvilky s opičkou, naopak přehnané scény, ve kterých se The Rock v podstatě vylíže z hrobu, mi celkový dojem trochu kazí. Jinak bych to viděla na takových 70%

Mělčiny (2016)

Poslední věta před smrtí: "Néé, tady žádní žraloci nejsou!!" Blake mám ráda, tak nějak si myslím, že je to celkem slušná herečka. V reálu by její postava byla už 4x mrtvá, ale scénáristé to chtěli jinak, což mi nevadí. Scény s rackem by si mohli odustit, s ním totiž měla hlavní hrdinka udělat něco úplně jiného. Za ten konec (haha, za minutu dvanáct, jak jinak) hvězdu dolů, ale jinak vše fungovalo, celkově jsem spokojená, děj mě okamžitě vtáhl, i hudební podbarvení bylo perfekt.

Godzilla (2014)

Tak v prvé řadě bych filmu dala jiný název než Godzilla, poněvadž ona nebyla základním pilířem filmu. Ona jen napravila, co lidé po**ali. To je ale jen jedna z mála výtek. Celkově to byl film, který připomíná spíše béčkové sci-fi, už ta myšlenka byla hodně špatná. Některé scény (např. ta ve vlaku s cizím chlapcem) bych rovnou smázla, jiné alespoň zkrátila. Ocenit nemůžu ani vizuální efekty.. Jediné, co mě u filmu drželo, byly herecké výkony. Ale to je málo. Nicméně určitě si film najde i své milovníky, jen mezi nimi prostě nejsem.