Requiem za sen (2000)

tento film som videla až teraz 2012 ale je to dosť "ťažký" filmy čo sa týka psychiky. Hudba bola skvelá ale donekonečna išla po celý film.... prvých 40 min som sa len tak-tak dokázala prinútiť sledovať ten film. Bola to úplná nuda a dej bol totálne o ničom. Pri konci sa zrazu niečo pohlo ďalej ale nevytiahne to ani na tri hviezdičky.

Bulšit (2001)

kravina nad kraviny i ked sa priznám som sa občas zasmiala ale aj tak dalšia kravina

Kamarád taky rád (2011)

Pomerne dobrá koédia. Proste dvaja ludia v sa zoznámia, povedia si že žiadne emócie ani nič podobné, budú len spolu spať, samozrejme že skamarátia - IBA skamarátia (čo ma dosť prekvapilo a aj trochu potešilo lebo to by bolo len dalšie klišé naviac) - niečo sa medzi nimi zomelie, pohádajú sa, ona sa urazí, potom sa zase skamarátia ale kto by sa po flashmobe neudobril? :D ale bolo to dobré

Loď duchů (2002)

Ďalší pous o horor ktorý stál "za kuloví". Proste si pár ludí behá kade tade a zakaždým niekoho zabijú samozrejme spôsoby zabitia nečekané (myslené ironicky). Jedna * len za to že Francesca Rettondini bola asi jediná ktorá vedela svoju rolu dobre zahrať.

Jih proti Severu (1939)

Môj oblúbený film. Narozdiel od knihy má ovela viac - všetkého. Čo sa týka réžie, obsadenia, hudby proste všetkého okolo toho bolo úžasné ale i tak za to ukončenie deja dávam jednu hviezdičku dole.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

krváky som nikdy nemela rada a tento film už duplom nie.... odporné a povrchné a to že takúto sprepáčením sračku dokázal Nispel natočiť tak ako fakt

Maturiťák (2011) odpad!

nuda nuda nuda.... proste dalšia americká sračka zo strednej školy o tom, ako baba nevedela zohnať chalana na maturitný ples, ako sa "obyčajná" baba nezniesla s jedným idiotom a nakoniec hádajte ako to dopadlo? ODPAD

Nebojte se tmy (2010)

horo? ani zdaleka... keď som videla trailer, tak som si povedala že to musím vidieť - obetovala som svoj "vzácny čas" ale ako sa ukázalo, bola to nuda a velká hovadina fakt otrasné od hororového žánru to má teda ozaj ďaleko

Černá labuť (2010)

nedám 5 hviezdičiek kedže mi tá kamera miestami dosť vadila ale bol to skvelo natočený pohlcujúci a tak úžasne poremyslený dej....