Olafsson

okres Praha

4 body

1 4 5 6 7 8 9 10 14 20 26
    • 28.10.2017  22:51

Jednoznačně doposud nejlepší Thor. Kdyby nebylo toho na co si stěžuju už u obou předchozích dílů tak je to na pět hvězd vrchovatě. Ale k tomu až za chvíli. Začnu tím co se mi líbilo - kvalitní až perfektní herecké výkony, Hopkins má takové charisma že i kdyby se tam objevil jen na minutu a nic neříkal tak zaručeně vynikne, našestí toho udělal a řekl (trochu) víc. Cate Blanchett jako Hela je DOKONALÁ, to ona vůbec v každé roli, ve které jsem jí viděl, je dokonalá. Jestli to nebude tím, že jsem do ní už hezkejch pár let zamilovanej. Hemsworth odvádí kvalitní Thoří řemeslo jako vždy, navíc je snad ještě víc namakanej než jindy, nejedny dámské kalhotky budou promočeny a sedadlo v kině označkováno. Ostatní to celé pěkně doplňují, je to dobrá parta. Nikdy bych neřekl že film který bude mít v sobě něco ze Star Wars, Star Treku, osmdesátkovýho cyberpunku, nordické mytologie a bohužel opět i postmoderní multikulti propagandy, se může tak vydařit. Je to náramně vydařená zábava, skvělé hláškování, výborné triky, choreografie a akce, děj baví a ani na chvíli nenudí, opravdu jsem nečekal že se tolikrát během promítání od srdce zasměju. Převelikou zásluhu na tom jak dobrý dojem na mě tento Thor udělal má to, že film se nebere vůbec vážně, dělá si ze sebe v podstatě legraci, což paradoxně nic nebere na napínavosti a "vážnosti" zápletky a dějové linie. Bomba prostě. Herci si to očividně užívají a divák s nimi. Hudba, ten soundtrack, to je prostě naprostá pecka, věřte nebo ne, ale zcela osmdesátkovej svižnej sound jako vystiženej z nějaký cyberpunk akčňárny z r. 1984 se sem naprosto hodí a ještě podtrhuje skvělou atmosféru a akci a to jak všechno pěkně svižně odsejpá. V životě bych neřek že takovej maglajz (nordický mýty plusa taková hudba) půjde takhle pěkně dohromady. Ha! A teď k tomu co se mi nelíbilo a proč ta jedna hvězda dolů. Prostě zase nehorázná multikulti nechutná propaganda. Bože můj to nám prostě musí Jewlywood servírovat tyhle sračky v každym filmu? Opět nordická božská mytologie je znásilňovaná takovym způsobem že je to až k pláči. Asgard plnej negrů, žluťáků a jejich kříženců? Valkýra polonegřice a Hjemdall opět jamajskej nigga?! To se rovnou můžou začít točit historická dramata z období čínské dynastie Čchin kde budou hrát modrooký blonďáci nebo římský velkofilm kde v hlavní roli císaře Trajána bude ten šimpanz Jay-Z. Na konci filmu kecy o tom jak budou všuchní žít v multikulturní harmonii každej s každym bez rozdílu ras a vyznání atd.. Z toho se mi chtělo blejt.. nebejt tam tyhle sračky tak je to na 5 hvězd bez jakýkoli pochybnosti, já už však dnes nedokážu tohle nevnímat a když si toho někde všimnu tak nastává silná alergická reakce. Tož tak!

• 22.10.2017  15:57

Slabota, nuda, o nicem, zbytecne dlouhy... Je tu par peknejch holek, jsou tu pekny vizualy, ale to co se deje kolem a uvnitr toho je hovadina, nesmyslne protazena do temer tri hodin... Proc? Nevim... Kdyz to skoncilo byl jsem rad ze uz muzu jit domu pac jsem notnou dobu v kine mel pocit ze chci utect a ze tam ztracim cas kterej bych moh vyuzit jinak. A to rozhodne neni znamkou kvalitniho filmovyho zazitku...

• 15.10.2017  23:29

Zběsilá nadupaná akce, neskutečnej nářež, špičková fyzická kondice a akrobatická průprava herců, pravděpodobně nejlepší souboje jaký v tomhle žánru můžete vidět.

• 15.10.2017  22:55

Závěrečný souboj je luxus!

• 14.10.2017  19:20

Co je na tomto kung-fu kousku fajn je skutečnost, že zatímco jiné podobné filmy se snaží být vtipné a většinou je výsledkem spíš trapnost, tady je chvílemi opravdu sranda o kterou se stará především sluha hlavní hrdinky Phoenix. Jinak samotná Ha Kwong-Li která ji hraje je nejen skvělá atletka, ale je na ní i hezký pohled, tak pěknou a okouzlující ženu bojovnici jsem v kung-fu filmech staré školy snad ještě neviděl. Film můžete vidět s anglickým dabingem na youtube kanálu Wu Tang Collection zde: https://www.youtube.com/watch?v=gjOecR17PPc

• 13.10.2017  18:25

Dokonalá choreografie soubojů. Neuvěřitelná fyzická kondice a gymnasticko-akrobatické schopnosti bojovníků. Opravdu lahoda pro oko fanouška kung fu filmů zlaté éry. Samozřejmě nechybí ani klasické legrační zvukové efekty, prostě dokonalé!

• 11.10.2017  23:20

Parádní klasickej kung-fu film s monstrozně famozními choreografiemi soubojů, příšernejma zvukovejma efektama plus luxusně legračnim anglickym dabingem, debilním hraním herců a stupidním dějem. Srdce pravověrného fanouška žánru plesá!

• 11.10.2017  23:18

Bomba! Jeden z mnoha klasických kung-fu filmů se vším co k nim patří. Záporák s bílejma vlasama a vousem, perfektní choreografie soubojů, legrační scénář a luxusní zvukový efekty.

• 10.10.2017  21:03

Geniální výkon ležérně, přesto třeskutě, hrajícího Lasicy, nádherná Valerie Zawadská a šťavnatá dvojčata... Jen pár z těch nejsilnějších dojmů, které ve mě film zanechal. Je taková pohodová sranda, satira a zároveň lehce filozofující prozaická báseň... Takové filmy už se dneska netočí ani natočit nemohou, možná až se konečně bude rozpadat nový socialistický blok, dnes nazývaný EU...

• 7.10.2017  17:08

Graficky vyvedené na naprostou dokonalost, za to by si film zasloužil pět vrchovatých hvězd. Děj, herecké výkony naprostá tragédie, nuda, trapárna, zhovadilost, už jsem to v druhé polovině ani nevnímal páč mě to vůbec nebavilo. Já vlastně ani nevim vo čem to bylo. Výsledek, když zprůměruju odpad a pět hvězd, 2 hvězdy ani o kousek víc.

• 1.10.2017  18:06
    Pařba v Bangkoku (2011)

Nejepší hereckej výkon v týhle hovadině odvedl ten krásnej ladyboy, měl dostat víc prostoru... Děj se dá shrnout následovně: odpornej židáckej připosranej beta-male se chystá vzát si za ženu thajskou kurvičku se vzhledem modelky a kolem toho se děje pár věcí který to trochu zkomplikujou, nakonec však dojde ke zdárnému zakončení, tentokrát ne do jeho análního otvoru, ale před oltářem. Kdo by takovej film nemiloval...?

• 1.10.2017  00:25
    Pařba ve Vegas (2009)

Holocaust ring, seriously? Je mi na blití...

• 22.9.2017  23:17

Banda extrémně nesympatickejch namistrovanejch blbečků s ofinkama doprovázená několika hysterickejma kravkama je trapně a rádoby strašidelně zmasakrovaná o trochu méně nesympatickou, ale stále ubohou a debilně zahranou partičkou zmutovanejch degenů. Tenhle režisér by udělal lidstvu velkou službu, kdyby se sám nechal sprovodit ze světa jedním ze způsobů, který tak "výtečně" znázornil v tomto veledíle....

• 21.9.2017  15:56
    Pach krve 3 (2009)

Neskutečná sračka po všech stránkách, nudná ubohost, filmařský odpad.. tenhle rádobyfilm je parodie sama na sebe pravděpodobně bez záměru se parodovat... Jedna hvězdička za tu roštěnku s top kozama na začátku, škoda že jí odkráglovali hned z kraje, ona byla jedinej světlej bod tohodle mizernýho škváru, a to je na horror zatraceně málo... Nechápu jak mohl někdo takhle zaříznout slušně rozjetou sérii, jednička a dvojka byl kvalitní splattery. Lemploidní kokot kterej natočil tohle by si zasloužil potahat za pickupem obalenej ostnatym drátem stejně jako ten zrzavej mukl...

• 19.9.2017  21:57

Slušná jízda od začátku do konce, která sama sebe bere s humorem a nadhledem. Henry Rollins byl skvělej. Jednička lehce lepší, proto tady tři hvězdy.

• 18.9.2017  19:51
    Pach krve (2003)

Tenhle film má všechno co odpadový The Hills Have Eyes nemá. Napětí, dobrou zápletku (jestli se děj teenagerovský vyvražďovačky dá takto popsat), kvalitní gore, luxusní mutanty a hlavní hrdiny kterým divák fandí. Pro fanoušky žánru kvalitní podívaná.

• 18.9.2017  09:11

Už dlouho se mi nestalo, abych si přál trýznivou smrt hlavních "kladňáků" ve filmu. Tady mě tento pocit doprovázel od začátku, nejdříve jen tak zlehka a postupně se proměňoval ve skálopevnou jistotu. Odporné přehrávání a zároveň sterilní a plochý projev ve mně spolehlivě zabil jakékoli sympatie vůči rodince na výletě a to tak moc, že jsem film po hodině vypnul a už se k němu nevrátil. Obzvlášť ošklivou smrt jsem přál tomu malýmu smradovi a jeho přiteplenýmu přizdisráčskýmu švagrovi. Jediným pozitivem na filmu byly dvě pekný žáby, škoda jen že při scéně znásilnění tý mladší blondýnky neukázala víc ze svýho těla a taky že když ta starší kojila mutanta nebyl aspoň jeden záběr na sideboob. Při obouch scénách jsem, na rozdíl od zbytku filmu, pocítil alespoň náznak vzrušení.

• 16.9.2017  12:13
    Rampage 2 (2014)

Zdaleka ne tak dobrý jako jednička, ale pořád slušný.. Kecy se daly poslouchat a spousta toho co Brendn vykládal je pravda... Přesto se režisér neodvážil pojmenovat skutečného zločince - internacionálního žida - který za vším tím svinstvem, jež náš hlavní hrdina chce vymýtit, stojí. No jo, však židovi patří i Hollyjewed že jo, takže není se čemu divit...

• 10.9.2017  08:47
    Sliz (1988)

Na svou dobu špičkový film. I z dnešního pohledu jsou ty praktické efekty velmi dobře udělan, ve své době to musela být naprostá epická špička!. Film má všechno co má pořádný osmdesátkový horor mít. jednoduchý děj, jasně definované postavy, dobové gore efekty a typické bad-ass hlášky. Za mě perfektní retro záležitost.

• 2.9.2017  15:47
    Já, hrdina (2015)

Gore a speciální efekty z říše snů... Skvěle udělaní zombíci, mnoho z nich mi fakt nahánělo hrůzu, choreografie pohybů, jejich ksichty a znetvoření... Skvělej nápad s chování zombíků podle toho co dělali v životě nebo těsně předtím než zemřeli... Paráda... Děj píčovina samozřejmě, navíc mě hlavní hrdina od začátku neskutečně sral a přál jsem si aby zemřel.. Přesto 4 hvězdy z výše uvedených důvodů.

• 27.8.2017  19:14
    Wonder Woman (2017)

Skvělé komentáře: VERBAL, PSYCHOR. Další filmový výkal z dílky židoamerické produkce. HolyJewed má samozřejmě opět spadeno na ultimátní zlo - Němce - tentokrát v kulisách né druhé světové války, nýbrž té první.. Ještě že je tu jewish beauty queen Gal Gadot, která získá výcvik v mulitkulturním táboře emancipovaných soudružek feministek Amazonek, ve kterém jsou v souladu s pravidly kulturního marxismu a politické korektnosti poměrně zastoupeny ja zástupkyně bílé rasy, ale i příslušnice černé rasy pocházející ze subsaharské Afriky. Staré řecké báje a pověsti mám nastudovány velmi dobře, ale nevzpomínám si že by tam byla zmínkách o Amazonkách jako etnicky výrazně diverzifikovaném národu, stejně jako si pamatuji, že tahle děvčata si odřezávaly jeden prs, aby jim nepřekážel při lukostřelbě... Prsy mají všechny tamní buchty oba, vč. Sára Goldštajnové v hlavní roli... Nevšim jsem si Asiatek, ale třeba na ty dojde v pokračování tohoto filmového splašku, kvóty jsou holt kvóty a pozitivní diskriminaci musí být učiněno zadost. Divim se že do role Area nebyl obsazen asijsko-židovsko-černošský transsexuální míšenec, ale na to snad taky dojde jindy a za trochu jiných okolností. Neskutečně stupidní děj, nuda, pocit trapnosti za celý film i herce - tyto dojmy mě při sledování provázely až do konce. Odporná propagandistická slátanina pro ovce s IQ houpacího koně. POZOR PŘICHÁZÍ SPOILER: Jediným lehce světlým okamžikem filmu bylo odhalení Davida Thewlise jako boha války Arese. To jsem opravdu nečekal, tak nějak mi tam seděl ten Ludendorf Dannyho Hustona. Areuv souboj s WW mě celkem bavil, není nutno dodávat že jsem fandil Aresovi, i když výsledek byl předem jasný že, pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí i v komiksu, Vašek Ruzyně si v pekle určitě chrochtal při promítání filmu na stěnu jeho kotle blahem. Thewlis jako Ares měl ve filmu dostat víc prostoru a možná by si u mě tenhle kousek sáhl i na víc než na jednu umaštěnou polohvězdu a to ještě s odtřeným Amazon single prsem.

• 23.8.2017  19:50

No, sledoval jsem to krátce po shlédnutí obou sérií Narcos, takže jsem vlastně, přestože Sicario je pecka a to hlavně díky GdTovi, byl trochu zklamanej. Ale to přejde, je jasný že sledovat jakejkoli film z prostředí narkomafie hned po Narcos je jako jít zpívat po Gottovi... S odstupem času si myslím že Sicario na 4 hvězdy dosáhne, protože prkennou Blunt a nevýrazného Kaluuyu táhnou propracovaným scénářem kvalitní Brolin a zcela perfektní del Toro.

• 13.8.2017  23:22
    Samsara (2001)

Tohle je film pro málokoho, protože málokdo se opravdu zajímá o dharmu. Ale pro toho kdo dharmu studuje je tento film pokladnicí hluboké moudrosti.

• 9.8.2017  15:56
    Narcos (TV seriál) (2015)

Hodnocení po prvních dvou sériích - naprosto fascinující počin, vtáhne vás do sebe, fenomenální herecké výkony, skvělá akce a vybudování příběhu.. Wagner Moura jako Escobar je dokonalý, naprosto dokonalý.

• 8.8.2017  14:43
    Malý Buddha (1993)

Moc pěkný film, který může člověka zcela neznalého buddhistické nauky inspirovat k tomu aby se o téma začal hlouběji zajímat. Hodně se mi línil Keanu Reeves jako princ Siddharta Gautama a pozdější Buddha Šakjamuni.

• 24.7.2017  10:25

Pár hodně kvalitních hlášek tu zaznělo až jsem se rozchechtal, ale že by to byla taková sláva jak jsem čekal na základě komentářů tady tak to ani náhodou. Pohodová a místy vtipná jednohubka na kterou druhý den zapomenu, víc než tři hvězdy ani náhodou, kvalitní průměr.

• 22.7.2017  10:52

Prityazhenie jsem sledoval krátce po Zaschitniki a možná i proto jsem byl více než příjemně překvapen a hodnotím tak vysoko. Film mě bavil, triková stránka na úrovní americké produkce, zápletka je teda až moc přeslazeně romantická ale budiž, hodně mě překvapilo jak pojali ty návštěvníky z kosmu (nebudu dál rozebírat kvůli spoileru), no a konec byl uspokojivě vyvedenej taky. Výkon Iriny Staršenbaum dává filmu štávu a grády, postava Alexandra Petrova mě hrozně srala a přišla mi trapná. Kolem a kolem dobrá sci-fi oddychovka.

• 21.7.2017  20:13
    Ochránci (2017)

Trailer mě namlsal ale samotnej film je fakt sračka... Všechno působí trapně, nedodělaně, neskutečně křečovitě a kýčovitě. Hvězdy hlavně za to jak často mě film (nechtěně) upřímně rozsmál.

• 21.7.2017  16:31
    Mumie (2017)

Jak to shrnout... V první půlhodině se to slušně rozjíždí, všechno šlape jak má, jsem natěšenej.. Uprostřed se z toho stává nudná sračka o ničem a nakonci to opět nabere grády a vrcholí celkem kvalitním a pro mě především naprosto nečekaným vyústěním, který mě velmi příjemně překvapilo... Začátek a konec zaslouží čtyři hvězdy, ale unylost a impotence zbytku to sráží sotva na tři a to ještě přimnouřim oči.

• 18.7.2017  16:08

Já nevim no.. Je tady moc "kdyby"... Z Mily je pěkná MILFka, ještě kdyby tak něco hrála.. Její projev je tak zoufale plochej a nudnej až je to hanba... Akce tu je dost, kdyby ještě neměl stříhač epilepsii a neservíroval nám záběry nasekaný po tisícině sekundy, který lidský oko a mozek nemá šanci souvisle vnímat... Gore a příšery jsou dobře udělaný, ještě kdyby tak byly vůbec pořádně vidět, páč jsou buˇněkde ve tmě anebo v akčních sekvencích sestříhaných úplně na dvě věci... Líbila se mi ta holka - počítačovej program, ta se na to fakt hodila a "zahrála" obstojně, zbytek postav mi naprosto nepřirost k srdci a bylo mi úplně fuk když někdo z nich zařval.. A nezachránil to ani charismatický Iain Glen...

1 4 5 6 7 8 9 10 14 20 26