Přání smrti (2018)

Zasloužený čtyři hvězdy, taťkovi Willisovi to jde od ruky, film mě vtáhl do sebe, probudil ve mě emoce a já fandil.

Sestra (2018)

Hloupouckej dej, hloupoucky plochy postavy, nelogicnost deje a konani a chovani postav na me rve temer neustale. Presto co se tyce atmosfery strachu a napeti, a to takovy ze me pul filmu z toho mrazilo v zadech, je to bomba. Proto.tak vysoky hodnoceni. Katolicky snuff porno pro labuzniky. Hlavni hrdinka je ultra sladka. Konec odkazujici na predchozi dily francizy potesil.

Sicario 2: Soldado (2018)

Ultra macho drsňáckej nelítostnej nářež. Nic pro slečinky ani kavárenský intelektuály. Perfektní BdT a JB, přesvědčivá IM. Jasných 5 hvězd.

The Titan (2018)

SPOILER ALERT Promarněnéj potenciál, to je co mě napadne jako první po dokoukání filmu. Nápad je to skvělej, ale film končí tak nějak tam kde bych si představoval že začne jeho druhá polovina. Klidně bych natáhl stopáž o další půlhodinu, a krátce poté, kdy dojde ke konfrontaci Titáňana a Titáňanky s vojakama u bazénu bych to šupito presto dějove přesunul na cestu na Titan a další hodinu jsme mohli zažívat jejich dobrodružství na Saturnovo měsíci, mohlo se tam třeba zjistit že tam už nějakej organickej život je atd atd... Prostě škoda že to dopadlo tak jak to dopadlo, takové unylé a nedotažené, konec úplně odfláknutej... Tři hvězdy s odřenýma ušima hlavně za nápad a dobrýho Worthingtona v hlavní roli.

Tiché místo (2018)

Neuvěřitelně napínavý od začátku až do konce.. Jedna hvězda dolů za zápletku s početím a porodem dítěte (totální demence) a taky za to že tam těžce chybí alespoň krátkej flashback do minulosti kterej by osvětlil "kdo, co, proč, kdy, odkud", takhle je divák od začátku do konce ztracenej a neví širší rámec, neví co se vlastně stalo. A to je škoda..

Vadí nevadí (2018)

Průměr, pěkný holky, námět zajímavej, ale na It Follows se to ani náhodou nehrabe..

Venom (2018)

Tupoučkej děj, scénář má děr jak bezdomovcův plášť, postavy nemaj žádnej charakter, pozadí či hloubku, celý je to slátaný do jednoduchý posloupnosti, a já se půlku filmu řehtal na celý kolo! Tom Hardy je skvělej, role mu sedla, hlásí se tu ostošest a nechybí ani situační humor, triky parádní, akční scény taky. Skvěle jsem se bavil a určitě si tenhle filmovej zákusek někdy zopáknu, abych si zas procvičil bránici.

V pasti (2018)

Dobrej nápad tenhle příběh... Tu tlusťošku jsem nesnášel od začátku a přál jsem jí okamžitou smrt a přesně jsem čekal, že věci dopadnou tak jak dopadly... Jinak na můj vkus to mohlo bejt míň ubrečený a víc akční... Dobrej casting dětských herců, obzvlášť ta holčička byla ultra roztomilá... Nechápu proč ty "monstra" jsou neviditelný, nebyl už na ně budget Láska mezi nigga a Buldokovou nechutný utopický klišé... Na konci multikulti hippie ráj další nechutný utopický klišé... Ve finále klasická uslintaná ideologická židovina. Max 3 hvězdy.

Westworld - Dveře (2018) (série)

Hodně překombinovaná série, a konec mě vyloženě zklamal. Celkově ale opět fascinující zážitek, na 4 hvězdy to je.

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Obrovský potenciál tohoto námětu byl podle mě promarněn. Těch pár lekaček a T-3000 v jedné z hlavních rolí to nespraví.