ErzebethB

ErzebethB

okres Kladno

<< předchozí 1 2 3
    • 25.8.2019  14:44

Starou, dobrou Mary jsem zbožňovala. Téhle nemůžu přijít na chuť, byť jí hraje má oblíbená Emily. Dvě hvězdy tak nějak za kulisy... ale příběh je předvídatelný a nemá spád, záporák je spíš smutný chudák, než že by ho člověk chtěl nelitovat. Škoda...

• 21.8.2019  22:25

Originál je prostě originál. Ač jsem se vazne smazila tak jsem skoncila u poloviny, kdy odhalil psa na zdi. Neprislo mi to vtipne, zajimave ani poutavé.... ale stihla jsem si u toho nalakovat nehty a uklidit si prac. stůl, coz jsem odkládala asi mesic. Jediné pozitivum.

• 1.8.2019  00:53
    Dumbo (2019)

Disneyho pohádky mě vždy bavily a Dumbo nebyl nikdy muj oblibenec, netajim se negativnim nazorem na cirkusy obecne a Dumba jsem zkoukla s velmi kritickým předpojetím. Bohužel jsem dostala přesně to, čeho jsem se bala. Naleštěnou bídu, kde naprosto chybí nejaka casova dimenze. Vse se stane pres noc, od narození, po první show, přes stěhování do velkého až po divokou přírodu a volnost jupí! Postavy jsou strohé, vícemene nemuzete fandit ani jedné, protoze zadna z nich nemá charakter ani hloubku. Od Evičky jsem taktéž čekala nejakou show, kdyz je královna nebes a hele ona se houpe na lustru, to jsme dělávaly jako deti a spíš nás nazvali rodiče opicemi. Na to, kolik známých jmen v tom lítá dvě hvezdy za kostýmy.

• 27.4.2019  22:48
    Robin Hood (2018)

Jedna hvězda za Larse Andersena a druhá za lukostřelbu. Jedna mínus za projíždějící koně bránou a další dvě dole za zničení odkazu mé oblíbené knížky.

• 9.12.2018  22:23

Předvídatelná slátanina, kdy od začátku do konce přesně víte, co prijde, jak to prijde a jak to dopadne.

• 21.9.2018  23:43
    Máš ji! (2018)

Už dlouho jsem se tak u komedie nezasmála. Originální nápad, dobré obsazení, svižný děj. Za mě velká paráda.

• 25.6.2018  08:03

Dialogy na začátku filmu nedávají smysl, přijde mi, jako kdyby tam chybělo pár scén, které vám spojí puzzle dohromady. Následně přijde pár vtipných momentů, u kterých se opravdu chytáte za břicho a následně dostanete už jen jasně očekávatelné klišé, trapné momenty, kdy si říkáte bože, bože, bože, vedle v sále hrají Escobara!!! Za mě víc jak dvě hvězdy opravdu nee, protože komedie je předvídatelná, herci v ní průměrní a zase tak moc vtipná vlastně taky nebyla..... v kině vyhozené prachy. ;)

• 5.12.2017  21:22

Na to ze je to komedie, jsem se zasmála přesně jednou, když holky likvidovali perník.

• 18.11.2017  09:12

DCkomiksy prakticky neznám.... na film jsem šla spíše ze zvědavosti, než že bych bez toho neuměla žít a samozřejmě kvůli Jasonovi, protože co si budem povídat. Na jeho polonahé tělo a drsácký hlas je radost koukat i to poslouchat. Nicméně zhýčkaná z Marvelovek jsem se spíše nudila. Fórky téměř nulové, lehkost nadsázky minimální, spolupráce?? Proooč, každý si tu jede sólo, žádné týmové akce, spolupráce a všcihni do jednoho dostávají na prdel, než prijde pan Sombie..... navíc je film pro mě točen takovým zvláštním způsobem, nedokážu to pojmenovat, ale nesedí mi to. Ty divně vypadající mílové skoky a záběry na odulého a přifouknutého batmanna. No nevím, asi si půjdu spravit chuť Thorem 3 :D

• 3.7.2017  15:40
    Eragon (2006)

Ačkoli pozdě, objevila jsem ctyri uzasne fantasy knihy a nasledne zjistila, ze je k tomu natocen film. Pote co Arya neni tmavovlasá elfka, Safirino jmeno si sama dracice vymyslela, Eragon je odpudivý rozmazlený puberťák, Galbatorix pro mě byl něco jako George Clooney a on je to takový stařík.... kouzla zmenena knneooznani, jejich pravidla jsou uplne mimo... ani jsem to nedokoukala. Nedalo se.

• 17.4.2017  20:17

Vyrostla jsem na tom a milovala jsem to, nečekala jsem, že by mě Emma zklamala, a nakonec jsem se u toho velmi bavila, krásný film, nádherné prostředí, masky, efekty.... a Gaston byl ještě větší hnusák, než jak si ho pamatuji, palec nahoru, za mě další krásná Disneyovka :))

• 9.4.2017  14:41
    Buchty a klobásy (2016)

Bože, bože.... na tohle jsem neměla ani po půl lahvi Tullamorky. Sprostý a nechutný animák, který měl zůstat v hlavě toho zhulence, co to vymyslel.

• 9.4.2017  14:39

"Je to jako se koukat na oblíbenou hospodu v plamenech....." Začátek filmu je svěží, relativně vtipná podívaná. Jakmile začne být ale Bridget zase tou starou, trapkou film ztrácí na lehkosti a zajímavosti.

• 26.12.2016  21:27
    Tři bratři (2014)

Svěrák by měl za tuto nechutnost a Zetkovou prasárnu dostat svěrací kazajku. Svaté Troškovi pohádky.

• 13.8.2016  21:14

Sice jednoduché a předvidatelné, ale naprosto kouzelná oddechovka, která mě rozesmála k slzám.... "Jsem hrdina, jsem mokrej, ale přesto fešák! :DDDDD

• 27.11.2015  10:07

Jako čtenář knížek musím přiznat, že mi tam některé věci chyběly, ale jinak skvělé a strhující ukončení příběhu.

• 9.8.2015  00:13
    Rezistence (2015)

Hunger Games zbožňuji, když jsem tu četla komentáře, že je to něco na ten způsob, docela jsem se na to těšila... Bohužel jsem nedostala ani polovinu toho, co mě v HG tak baví a přitahuje. Tohle je klasický "co když by katastrofa" film.... Jakmile tam rozjeli experimenty ve všech frakcích, říkala jsem si, to může mít jen dva možné konce - buď to označí Divergenty za vedoucí frakci, jelikož jen oni mají předpoklady a nebo to naopak prozradí, že za zdí je normální svět....). V obou případech jsem čekala válku nesouhlasných frakcí.... Trošku mě mrzí, že nebyla žádná pořádná akce a největší "děj" filmu se odehrává v něčí hlavě... Nicméně jako film na sobotní večer to neurazí a rozhodně zabaví.... po druhé si to ale jako výše zmíněné HG určitě nepustím, a jako knížku si to taky shánět nebudu.... DODATEK: Hlavní hrdinka filmu je absolutně nezajímavá a tuctová, to mi film o dalších xx bodů snížil... a poté když se ostříhala, tak byla místama nekoukatelná....

• 5.7.2015  09:57
    Pretty Woman (1990)

Po 25 letech, co film existuje jsem jej včera prvně viděla v originále. Na MFF to byla příjemná podívaná, navíc uvedená Richardem, co víc si přát :)

• 2.7.2015  11:00
    Mimoni (2015)

Milujeme je, sbíráme je, koukáme na jejich short videa, měli jsme zapsanou premiéru filmu v kalendáři..... Nicméně wow effect se nedostavil..... Spíše průměrný animák, který Vás sice po celý čas nutí se smát a usmívat, ale spíše než nad skvělým a vtipným příběhem se smějete nad situacemi, kde se mimoni objeví.... Ve filmu je odkaz na spouuuustu slavných obrazů, historických děl, rockových kapel i momentů, které se udály... Napočítala jsem jich snad osm a jsem si jistá, že dalších x mi ještě chybí... Nicméně mimo toto se dějově nic moc neděje.... FIlm jsem viděla s českým dabingem ve 3D. 3D filmy naprosto nechápu a nerozumím jim... k čemu to je?! Nosím dioptrické brýle a u 90% kin musím mít své brýle a přes ně 3D, což mi kazí jakýkoli zážitek z filmu, jelikož už po půl hodině mě bolí nos.... Filmy v češtině jsou naopak příjemné vůči těm, kteří anglicky neumí a ještě nejsou čtenáři a tudíž titulky pro ně mají stejný efekt jako knížka... ale pro mě je čeština ve filmech spíše k naštvání, než k poslechu.... Mimoně si pustím doma ještě jednou a v ENG ve 2D a poté možná přidám tu 5. hvězdu.... Rozhodně doporučuji se na ně jít podívat, neprohloupíte, ale určitě nečekejte děj, který bude mít hlavu a patu... prostě to jen uteče díky vtipným scénám a momentům.

• 2.7.2015  10:54

První polovina filmu odsýpá a je to zábava.... Poté se ale pro mne film ukončil a měli přijít titulky.... Místo toho The Rock rozlámal svýma úžasnýma prackama sádru a šel do boje.... V tu chvíli jsem se zasmála a film vypla.... Nebavilo mě to.... Nechápu tvůrce pokračování proč si každý u toho říká, musíme to udělat větší, lepší, megalomááááánštější.... To si můžou dovolit Avengers, kde to drží tým nádherných chlapů se skvělým humorem.... ale to tu fungovat prostě nikdy nebude.... Dle mého by sedmička měla být poslední film a už by to mohli zamést pod koberec. Nicméně možná tu druhou polovinu někdy dokoukám a hodnocení změním.

• 2.7.2015  10:51
    Paddington (2014)

Roztomilé, něžné, božsky vtipné a dojemné.... přesně to jsem od toho očekávala a dostala jsem to.... Ano, je to známé klišé , ale tady je to prostě k sežrání.... a bez pardónu, ten medvěd má skvělou mimiku!!!!

• 2.7.2015  10:49

Ani Depp to nedokázal zachránit...

• 2.7.2015  10:48
    Ex Machina (2014)

Naprosto skvělá podívaná...

• 2.7.2015  10:46

Na Asterixovi jsem prakticky vyrostla.... klasické kreslené díly už nikdy nic nepředčí, jak tu atmosféru, tak ten lehký humor, který jsme na tom milovali.... Film se k tomu snaží dost přiblížit, nicméně mnohdy jde o divně situovaný humor u kterého si říkáte, to znám, to jsou oni.... ale prostě to nějak nefunguje a vy se jen ušklíbnete místo hlasitého smíchu.... Nicméně za podívání to stojí, příjemně strávených 80 minut....

• 2.7.2015  10:35

U několika posledních filmů pozoruji, že nedokáži vydržet dvouhodinové filmy... Po hodině a půl už se začínám vrtět, koukat do telefonu a přemýšlet o tom, co budu dělat, až skončí titulky.... u tohoto filmu se to stalo taky, cca po hodině jsem se začala neskutečně nudit... nezachránila to ani skvělá bitka v kostele... nicméně film jsem dokoukala a musím říct, že kdyby byl o půl hodiny kratší, nic se nestane, ale konečná scéna u Valentina byla opravdu pěkně natočená a zábavná... Herecké výkony byly skvělé a Colina zbožňuji, čím je starší, tím má větší "štávu" :)

• 26.5.2015  14:25

Dlouho jsem uvažovala, jak s tímhle filmem a blamáží okolo toho naložit. Hejtovat to kvůli mizerné spisovatelce, která uráží a pitvoří BDSM ve své podobě, jaké je a funguje? Hejtovat hlavní hrdinku za to, že je hloupá, nezkušená a ve svých - kolik jí to sakra je? 30???? je stále panna? Nebo hejtit rovnou celou knížku a každé slovo v ní a tím i tento film. Donutila jsem se dočíst celý první díl, díky kterému jsem také několikrát při sledování filmu říkala ahá, tak proto je tohle takhle, nebýt knížky, tak to nechopím a na to tvůrci filmu nemysleli, měli ji asi natolik přečtenou, že si neuvědomili, že na to půjdou do kina i neznalí děje. Nicméně první 1/3 filmu je nuda, vydržela jsem to opravdu jen díky tomu, že jsem si vedle toho psala s kamarádkou, druhá třetina děje romantický biják pro 15ti až 20ti leté naivní slečny, co doufají, že láska změní svět a v poslední třetině filmu se začne něco dít a oni ho ukousnou titulkama. Snažím se tento komentář psát bez zaujetí k naprostému braku, co se předlohy týče, bez zaujetí vůči osobním zkušenostem s BDSM a také vůči tomu, že mi všichni z filmu přišli odporní a přeumělkovaní a hlavně - staří! Dle knížky jsem si poslední výprask představovala jinak, zahrané to bylo nijak, bez emocí, bez pocitu toho, že je mi Anny líto, ale nebylo... říkala jsem si, tak šup, přidej, nalož jí, ať ví o čem to sakra je! Čekala jsem výprask bičem, jehož švihnutí jí nechá rudou šlicnu na zadku, aby měla proč odejít a proč řvát.... ale ono to tak nebylo, dostala páskem z kalhot jako školačka, co donesla 5ku ze školy.... přemýšlím, co tomu dát vlastně za hodnocení - odpad to určitě není, jsou tam scény, které mě bavily, líbily se mi drahé interiéry, oblečení, líčení, ale na druhou stranu 124minut filmu z čehož 10 minut je děj? To si víc jak jednu hvězdu nezaslouží.

• 7.5.2015  23:13

Každému se to nejspíš líbit nebude, jednak proto, že je to najednou zbytečně překombinované a mnozí mohou dostat pocit, že to má být větší a luxusnější než jednička. Místy ten pocit sám film opravdu nabízí, a hraje se na city i na rodiny, ale já Avangers prostě miluju. Líbí se mi lehkost obyčejných sarkastických vtipů a špičkování se a líbí se mi i vývoj postav (nečetla jsem komiksy, takže netuším kde kdo a s kým a jak) ale jako neznalému pozorovateli mi to prostě dohromady funguje. Jednu hvězdičku ubiram za fakt, že mi v prvních scénách filmu přišly rány od Áček strašně hrané, Fury i Tonny dostali jiné hlasy a trošku mě naštval konec, kdy prostě Amíci musí být teatrální až za titulky... ale vzhledem k tomu, že Thor byl ještě bozštější než božský tak jim to odpouštím.... :D

• 24.4.2015  18:25
    iZombie (TV seriál) (2015)

Hlavní herečka je mi velice sympatická a i dějově mě to zatím drží, je to trošku něco jiného než je člověk zvyklý z WD a je to super. Nejvíc mě baví ty změny osobnosti Liv když se nabaští. :)

• 22.4.2015  21:01
    Neutečeš (2014)

Chvíli jsem uvažovala, že tomu dám 5* a to jen a pouze proto, abych na to nalákala další naivky do kina, kteří si říkali joooo hustý, 70% horor, to jsem naposledy viděla Mamu, nebo Sinister, který si to hodnocení fakt zasloužili a bylo to luxusní... No pánové a dámy, nevím, tedy proč jste tomu kdo dal víc, jak 3*, protože já se za celou dobu nebála ani jednou (a to že jsem hodně velký srab a po kvalitním hororu se bojím jít po tmě i na záchod) ale tohle bylo trapné... hlavní herečka byla vyloženě odporná, ta její kámoška co furt jen žrala a četla ze zrcátka... omfg.... Zahraný mizerně, kostýmy a vzezření celého filmu vyznívalo jako bych to točila na mobil, porno scény naprosto o ničem a bez jakéhokoli nápadu a to že jí chtěl nakonec ošoustat její vlastní fotr.... no sorry, ale asi jste někteří z vás nejen divní, ale i ouchylní, když tomu dáváte takové hodnocení. Za mě odpad a možná bych tomu změnila zařazení z hororu do komedie.

• 26.2.2015  10:44
    Rio 2 (2014)

Předvídatelné, ale milé.... rozkošné, ale rozhodně ne vtipné... Dvě hvězdičky za relativně slušně druhou část, ale vadily mi tam některé věci, které prostě na víc jak 2* nevidím (chceš sušenku?!)

<< předchozí 1 2 3