Pomsta Růžového pantera (1978)

Inspektor Clouseau je nepřítel, kterého bych nepřál opravdu nikomu. Kdo nevěří ať si pustí tento skvělý film a dá mi za pravdu.

Stopa Růžového pantera (1982)

Do chvíle než se začne děj odehrávat čistě ze sestříhaných scén původních dílů je to zábava- poté už úroveň klesá. Z tohoto filmu jde silně cítit úpěnlivá snaha udržet tempo, které Sellers nasadil, ale bez něj už to prostě nejde. Každopádně jako jakési "vzpomínkové album" určitě nezklame.

Hráči (2003)

Stallone zde působí velmi sebejistě a to se mi velmi líbí. Nečekejte velkou akci, děj plný zvratů a šokující odhalení, přesto však tento film dokáže zaujmout a jeho sledování vás nudit nebude.

Země policajtů (1997)

No vida! Sly dokáže zaujmout i v roli, která pro něj není tak typická. Bez velkých rvaček, scén s obnaženou hrudí a vůbec veškerých scén tak typických pro akční filmy Stalloneova formátu dokáže zaujmout diváka a vtáhnout jej do děje. Stallone zde dokázal, že umí hrát.

Specialista (1994)

Další z filmů, které měly velký potenciál zaujmout diváky nebýt přemrštěné snahy centralizovat děj a téměř každou scénu na Stalloneho. Ten samozřejmě odvádí dobrou práci, ale po určitém čase už začne nudit. Co se týče bombových efektů- paráda!

Cliffhanger (1993)

Zajímavý námět byl podle mě naprosto odprásknutý absolutně nereálnými scénami. Tato skutečnost udělala z nadějného akčáku parodii!!!

Rocky V (1990)

Rocky tentokrát dostává od života rány i v soukromí a to často bolí víc než rány v ringu. Neobjevuje se zde už jako silný a neohrožený hrdina, ale jako chlap jenž dělá chyby a taky na ně tvrdě doplácí. Je to možná mírné zklamání, ale má- li být tento příběh opravdu klasikou v žánru neměla by v něm chybět ani tato zápletka.

Rocky Balboa (2006)

Logické vyústění celé této boxerské ságy a pro mě velmi milé překvapení. Od tohoto filmu jsem nečekal nic zvláštního a spíše než touhu jej vidět jsem cítil povinnost nad tím uzavřít tento kruh. Mé překvapení bylo nemalé- zápletka filmu zajímavá, děj nijak nestagnuje (což je k podivu vzhledem k tomu, že ústřední postavou je stárnoucí chlápek), Sly je v opravdu skvělé formě, jeho výkony v ringu stále skvělé to vše s jednoduchým leč silným poselstvím. Pro mě pětihvězdičková podívaná.

Rocky II (1979)

K věčné slávě chybí už jen krůček, ten ke kterému měl Rocky tak blízko v "jedničce". Kdo jiný jej dokáže udělat než právě tento "italský hřebec"?!!!