Rocky III (1982)

Rocky Balboa se zde po předchozím triumfu nad Apollo Creedem musí postavit nové výzvě v podobě svalovce jménem Clubber Lang. Jak už to tak bývá vyzyvatel nešetří urážkami a silnými gesty na adresu úřadujícího šampióna a nedává mu tak jinou možnost než se mu postavit tváří v tvář v ringu. Ke všemu Rockyho opouští jeho dlouholetý přítel Mickey. Vyrovná se Rocky Balboa s těmito ranami osudu? Všichni fanoušci tohoto borce jistě tuší jak tato zápletka dopadne, ale rozhodně stojí za vidění!!!

Rocky IV (1985)

Řekl bych nejlepší díl z celé série. Rocky Balboa se tentokrát objevuje ne jako muž toužící po triumfu, ale spíše jako mstitel. Přes to všechno je zápletka v jistých mezích "uvěřitelná" a nebrání divákovi se nechat vtáhnout do děje. A teď hurá do ringu!!!

Rocky (1976)

Klasika ve svém žánru a pro každého fanouška sportovních filmů povinnost!

Obávaný bojovník (2006)

Film plný zajímavých bojových scén a skvělých výkonů ranaře jménem Jet Li. Obdivuhodná cesta od pouličního rváče až k národnímu hrdinovi. U tohoto filmu jsem se nenudil rozhodně si jej vbrzku pustím znovu.

Hrdina (2002)

Tento film mě upoutal nejen svou vizuální propracovaností, ale také zajímavým příběhem a pro mě i rozuzlením. Je pravda, že některé scény se zdají být tak trochu přeslazené, ale tak to zřejmě i má být, neboť celý tento snímek vytváří dojem jakési lyriky a obrazové poezie.

Utržený ze řetězu (2005)

Akční film založený na zajímavé myšlence a to "uvázání lidské mysli na vodítko". Jet Li své fanoušky rozhodně nezklame a Bob Hoskins je padouch se vším všudy.