Jako za starejch časů (2012)

Přesně takhle jsem si to po traileru představoval... Tři nebo spíš dva jedni z nejdrsnějších týpků, už ve svých letech, během toho co prostě nejraději dělají :-).

Red Hot Chili Peppers živě v Slane Castle (2003) (koncert)

John je prostě borec. Jeho geniální "funky licks" a procítěná sóla jsou prostě slast pro uši. Flea je slapový blázen. Asi nejlepší funky basový hráč co znám. Chad "madafaka" Smith ovládá jeho bicí s neskutečnou přesností a technikou. A Anthony je prostě leader jak se patří :-). Nezbývá nic jiného než dát 5 hvězdiček.

Ospalá díra (1999)

Tim Burton a Johnny Depp jsou mistry na thrillery - mysteriózní filmy. Jestli někdo umí udělat záhadnou krimi a horrorem dohromady tak jsou to ti dva :-).

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Tohle byl vždycky jeden z těch seriálů, na které jsem se jako malý neskutečně těšil a strašně mě bavil :-). Ale díky tomu, že už se na kreslené seriály nedívám a považuju je za hlupotku (kromě Toma a Jarreyho :D ) ale pro malé dítě je to naprosto skvělé proto dám poměrně vysoké hodnocené :-).

Sám doma (1990)

Komedie a dobrodružství, na které se vždy rád podívám znova. Vždy jsem se chtěl ocitnout v kůži chlapce, který má připravené nemilosrdné pasti na zloděje :-). Prostě je to klasika.

Těžká dřina (2011) (pořad)

Unuďeně jsem si sednul k televizi a přepínal jsem mezi programy a našel jsem tohle. Kdybych se o tom bavil a nevěděl jaké to je tak bych řekl, že to bude asi blbost ale byl jsme mile překvapen. Myslel jsem si, že to nebude nic extra ale celkem mě to zaujalo (a to nejsem manuálně pracující člověk). Moderátor byl celkem sympatický a celý průběh uběhl jakoby rychle. Navíc v seriálu hraje výborná hudba (rock n roll) a seriál mi nepřišel vůbec nezáživný, naopak jsem pochytával celý děj. Takže, jestli se fakt nevíte do čeho rýpnout a tohle bude v bedně, tak se nebojte a zkuste se kouknout, možná Vás to překvapí :-).

Maska Junior (2005)

Na to, že to má 21% tak mě to teda pobavilo :-).