Zevláci vs. Zombíci (2012)

Naprosto skvělá zombiovka s nádechem soumraku mrtvých. Ve filmu bylo několik naprosto skvělých hlášek. Děda a mentál :D byly moje oblíbené postavy :D .Ti dva měli geniální hlody. Né moc chybělo do 5ti hvězdiček! Vynikající oddychovka :-).

Nedotknutelní (2011)

Nejlepší novodobá Francouzská drama/komedie.

Skyfall (2012)

Na to, že kritikové říkají, že to je nejlepší Bond všech dob , tak podle mě je to naprosto průměrný díl. Nic extra proti jiným, prostě klasický Bond s akčními scénami, zvláštním záporákem a klasicky očekávanou "Bond girl" . Hodně se mi líbí akorát nový 007 Daniel Craig, se svými neskutečně modrými oči :D . Když to shrnu, horší 4 hvězdičky.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Takový scénář by napsalo i malé dítě, co si budeme povídat :-)....Cílem ve filmu je zabít všechny nepřítele :-)...Ovšem jestli se nudíte a chcete se pobavit u masivního návalu akce,nejznámnějších akčních hrdinů a krve , toto je film který hledáte :-) Až na to že u tohoto filmu prostě nesmíte přemýšlet jak například zabil 6 lidí na ráz :-) Jinak je to slabší než jednička. Ale furt je to akční ;-).

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jim Carrey je prostě herec, který zaslouží ocenění. Opičky a ksichty co ve filmu předvede jsou abnormální. Nikdo nemá šanci se v této herecké kategorii srovnávat s Mistrem Carreyem :-).

Chuck (2007) (seriál)

I když jsem tento seriál viděl celý asi dvakrát, nemůžu se ho furt nabažit. Můžete vidět smíchání akčních scén s výstižnou hudbou ale taky scény z buymore, kde Jeff a Lester zase něco vymýšlejí. Prostě není co dodat, mohl bych se na to dívat furt dokola :-).

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Někdy dokonce i dobré nápady či hlody ale všechno tohle skazí nova se svojí neskutečně trapnou stereotypností...

Agent WC 40 (1996)

Trošku horší Nielsenovka ale furt lepší nadprůměr :-).

Choking Hazard (2004) odpad!

Nejhorší zombie film co jsem viděl.Musel jsem to vypnout po polovině!Ovšem že to je Český film.