Já, legenda (2007)

Naprosto nádherně provedený apokalyptický NY, skvělý Will a velmi povedený scénář. 4*

Critters (1986)

Pamatuju si, jak jsem jako malej kluk o prázdninách prosil tátu, jestli se na to můžu večer dívat, i když už bylo dávno po večerce a bylo to moc moc strašidelný. Taktéž si pamatuju, jak jsem toho pak děsně litoval! Na tehdejší dobu to byla pecka..

Kravaťáci (2011) (seriál)

Už po pár chvílích bylo jasno - I'm hooked! Seriál, od kterého se prostě nechcete odtrhnout. Podobné pocity jsem měl i v začátcích HIMYM, ale tady mám pocit, že to bude něco víc :) /// 1. série 95%, 2. série 100%, 3. série 101%!

Muž na hraně (2012)

Strašně naivní, předvídatelný a hloupý film. Když mi pak někdo řekl, že to je něco jako Phone booth, musel jsem se mu vysmát. 35%,

Méďa (2012)

Pro mě, jakožto milovníka Family guye, už jen hlas, intonace a typ humoru Tedyho vydá za 2*. A když se k tomu přidá nádherná Meg, teda Mila Kunis, dokonalé vtípky o židech a podobně, které jinde prostě nenajdete, okamžitě z toho je 5* a jedna z nejlepších komedií letošního roku. Doufám, že Seth bude pokračovat a napíše/natočí další celovečerní film.

Poslední Mohykán (1992)

Dokonalý film se snad ještě dokonalejším soundtrackem. 5*

Nedotknutelní (2011)

Film, který vás prostě odzbrojí svou lidskostí, bezprostředností a úžasným humorem. Závěrečná piánová symfonie ve mně vyvolala tak krásné pocity, jaké jsem u filmu už dlouho neměl. 6*

Prvotní strach (1996)

Za to, že Ed nedostal Oscara, bych poslal porotu na doživotí...

Casino Royale (2006)

Pro mě jednoznačně nejlepší Bondovka a jsem moc rád, že jako hlavního představitele vybrali právě Daniela, protože má opravdu něco do sebe a věříte mu naprosto všechno. Víc takových Bondovek! 5*

X-Men: První třída (2011)

Dokonalý Michael Fassbender, úžasní James McAvoy a Kevin Bacon, skvělé scény (obzvlášť ta se satelitem a ponorkou), hudba...prostě komiksovka, jak má být, Matthew Vaughn odvedl perfektní práci! Těším se na sequel... 101% //// po několik shlédnutích musim konstatovat, že tahle komiksovka pro mě překonává snad i Avengers, a to je co říct.. při scéně s vytahováním ponorky mi pokaždé běhá mráz po zádech..