Dzeyna

Dzeyna

okres Praha

52 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Zhlédnuté filmy: Je s námi konec?, REVENANT Zmrtvýchvstání, The Audition, The Great Gatsby, Nespoutaný Django, J. Edgar, Počátek, Prokletý ostrov, Labyrint lží, Nouzový východ, Krvavý diamant, Skrytá identita, Letec, Gangy New Yorku, Chyť mě, když to dokážeš, Don's Plum Bar, Pláž, Celebrity, Muž se železnou maskou, Titanic, Marvinův pokoj, Romeo a Julie, Rváčův deník, Úplné zatmění, Co žere Gilberta Grapea, Dospívání po americku. 

 • foto

  Gerard Butler

  Zhlédnuté filmy: Dokonalá loupež, A Family Man, Pád Londýna, Mládeži nepřístupno, Pád Bílého domu, Chlap na roztrhání, Na divoké vlně, Exmanželka za odměnu, Jak vycvičit draka, Ctihodný občan, Gamer, Chceš mě, chci tě, RocknRolla, P.S. Miluji Tě, 300: Bitva u Thermopyl, Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života.

 • foto

  Ashton Kutcher

  Zhlédnuté filmy: Annie, jOBS, Hlavně nezávazně, Šťastný Nový rok, Na sv. Valentýna, Vrahnouni, Samec, Vzájemná objetí, Mejdan v Las Vegas, Lovecká sezóna, Hádej kdo?, Něco jako láska, Osudový dotek, Dvanáct do tuctu, Líbánky, Šílený rande, Hele vole, kde mám káru?

  Zhlédnuté seriály: Dva a půl chlapa

 • foto

  Johnny Depp

  Zhlédnuté filmy: Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta, Vražda v Orient expresu, Alenka v říši divů: Za zrcadlem, Fantastická zvířata a kde je najít, Black Mass: Špinavá hra, Mortdecai: Grandiozní případ, Transcendence, Osamělý jezdec, Temné stíny, 21 Jump Street, Jack a Jill, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, Rango, Rumový deník,  Alenka v říši divů, Cizinec, Imaginárium Dr. Parnasse, Veřejní nepřátelé, Piráti z Karibiku: Na konci světa, Sweeney Todd: Ďábleský holič z Fleet Street, Piráti z Karibiku: Trhula mrtvého muže, Karlík a továrna na čokoládu, Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Hledání Země - Nezemě, Libertin, Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, Kokain, Čokoláda, Ospalá díra, Strach a hnus v Las Vegas, Ed Wood, Co žere Gilberta Grapea, Střihoruký Edward, Noční můra v Elm Street.

  Zhlédnuté seriály: Spongebob v kalhotách

 • foto

  Ewan McGregor

  Zhlédnuté filmy: Kráska a zvíře, T2 Trainspotting, Americká idyla, Jane Got a gun, Mortdecai: Grandiozní případ, Blízko od sebe, Nic nás nerozdělí, Lov lososů v Jemenu, Perfect Sense, Kouzelná chůva a velký třesk, Muž ve stínu, Začátky, I love you Phillip Morris, Muži, co zírají na kozy, Kasandřin sen, Scény z partnerského života, Hranice života, Ostrov, Roboti, Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Velká ryba, Star Wars: Epizoda II - Klony útočí, Moulin Rouge, Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, Trainspotting.

 • foto

  Shia LaBeouf

  Zhlédnuté filmy: Borg/McEnroe, American Honey, Železná srdce, Necessary death of Carlie Countryman, Nymfomanka část 1., Nymfomanka část 2., Pravidla mlčení, Země bez zákona, Transformers 3, Wall Street: Peníze nikdy nespí, New Yorku, miluji Tě!, Transformers: Pomsta poražených, Indiana Jones a Království křišťálové lebky, Disturbia, Divoké vlny, Transformers, Constantine, Já, robot, Charlieho andílci: Na plný pecky.

 • foto

  Adrien Brody

  Zhlédnuté filmy: Bullet Head, Come together, Manhattan night, Backtrack, Grandhotel Budapešť, Houdini, InAPPropriate Comedy, Ten třetí, Oddělen, Půlnoc v Paříži, Experiment, High school, Fantastický pan Lišák, Splice, Bratři Bloomovi, Cadlliac Records, Darjeeling s ručením omezeným, King Kong, Svěrací kazajka, Vesnice, Pianista.

 • foto

  Christopher Walken

  Zhlédnuté filmy: Father Figures, Zvláštní příběh rodiny F, Jako za starejch časů, Sedm psychopatů, Staří a neklidní, Hairspray, Klik- život na dálkové ovládání, Nesvatbovi, Romance a cigarety, Stepfordské paničky, Klokan Jack, Vítejte v džungli, Chyť mě, když to dokážeš, Ospalá díra, Mravenec Z, Pulp Fiction: Historky z podsvětí, 

 • foto

  James Franco

  Zhlédnuté filmy: The Ballad of Buster Scruggs, The disaster artist, This is your death, Trezor, Buchty a klobásy, Proč právě on?, Byla to divoká noc, I am Michael, Malý Princ, True Story, The interview, Apokalypsa v Hollywoodu, Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna, Mocný vládce Oz, Ten třetí, C.K. Williams: Tar, Spring Breakers, Princ a Pruďas, Zelený sršeň, Jíst, meditovat, milovat, 127 hodin, Spider-Man 3, Zbouchnutá, Mrtvá dívka, Prázdniny, Spider-Man 2, Spider-Man, Nepolíbená.

 • foto

  Matthew McConaughey

  Zhlédnuté filmy: Temná věž, Zlato, Interstellar, Klub poslední naděje, Vlk z Wall Street, Bahno z Mississippi, Bez kalhot, Reportér, Bernie, Obhájce, Bejvalek se nezbavíš, Bláznovo zlato, Tropická bouře, Lemra líná, Jak ztratit kluka v 10 dnech, Kontakt.

  Zhlédnuté seriály: Sex ve městě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace