Wonder Woman (2017)

Já tohle fantasy sice nemám moc ráda, ale stejně jsem to vidět chtěla. Bohužel se u mě nic nezměnilo a pořád mě to nijak zvlášť nebaví. Nějaká létající rádoby Xena, která bojuje s každým a dokonce i s "Robocopem". Na mě až moc velká směska a originalita z toho opravdu nesrší.

Manžel na hodinu (2016)

Podle mě lepší než první část. Humor byl o hodně lepší a příběh neměl chybu. Akce tam taky bylo dost, takže za mě úspěch.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Tenhle díl mi přišel asi nejslabší ze všech. Hudba na nule. Vůbec to neumocňovala a nevtahovala člověka do děje a napětí, což je velká škoda. Jelikož příběh byl skvělý a chvílemi i poutavý, ale bohužel. Chyběl tam i pověstný vtip Jacka Sparowa, což je také velké mínus. A Keira a Orlando tam dostali opravdu "velký" prostor.

Cyberbully (2015) (TV film)

Arya v hlavní roli docela obstála. Jen škoda, že filmů na kyberšikanu je už celkem hodně.

Návrat k mé matce (2016)

Tohle že je komedie? Neustálé hádky, argumenty, lži a podvody. Vtipných bylo asi tak 5 minut.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Je to takový ten klasický kariérní koloběh. Nejdřív nedoceněný šéfkuchař, potom kuchař v pojízdném stánku a potom vlastní restaurace. Je to milé, nenažrané a doplněné Sofií Vergarou jako třešničkou na dortu.

Raw (2016)

Tak dlouho jsem čekala na tuhle lahůdku a konečně jsem se dočkala. Ani nevím, co se mi líbilo nejvíc. Všechno bylo tak skvěle provázané, že z toho vznikl epesní celek. Vegetariáni a zároveň kanibalové, kteří jsou navíc veterináři. Nápad století. Výborně to do sebe vše zapadlo. Navíc nikdo ze zúčastněných se nestyděl ukázat víc, než je třeba a to jen umocnilo celou autenticitu filmu. Já jsem nadšená. Jediné upozornění, které je třeba zmínit: nepouštějte si to u jídla.

Čaroděj ze země lží (2017) (TV film)

Pane bože, Michelle Pfeiffer zraje jako víno a čím dál tím víc krásnější. A De Niro má prostě charisma a šmrnc, který mu nejde upřít. Celý příběh je výborný a různé zápletky jsou skvělé. Navíc všechny postavy své role skvěle zahrály. Vůbec mi tady kupodivu ani nevadila delší metráž, jelikož to utíkalo jako po másle a o nudě nebo nudných scénách se nedá napsat ani ň. Za mě hodně povedené dílo.