Holky pod zámkem (2015) (pořad)

Super pořad, člověk se skvěle pobaví.

Sieranevada (2016)

Mám z toho takové smíšené pocity. Na jednu stranu je to reálné až bída, ale na tu druhou je to místy až moc přehnané nebo utahané. Je tam spousta zbytečných scén, díky kterým musíte vydržet skoro tři hodiny a nedá se říct, že byste si je nějak užívali. Spousta politiky, rodinných vztahů a bizarnosti.

24 týdnů (2016)

Tleskám hlavním postavám. Naprosto skvěle, realisticky a přirozeně zahrané!! Příběh je hodně silný a divák se do něj vžije velmi snadno a na 100%. Emoce a rozum jsou hlavní věci, na kterých to celé stojí a zároveň padá. Za mě hodně překvapivě povedené.

Muž, který sázel stromy (1987)

Animace hrozná, ale jako vyprávění je to příjemné. Vývtvor plný trpělivosti, vytrvání a pozitivity.

Lék na život (2016)

Hudba, příběh, nápad, herci a prostředí jsou na jedničku. Ale některé scény jsou jako z déčkového rádoby hororu. Možná kdyby se to trochu zkrátilo a ubylo tím nepotřebných scén, bylo by to lepší. Také by neuškodilo trochu víc vygradovat napínavé scény. Konec naprostá zmatlanina, ale jinak hodně originální film.

Zvláštní příběh rodiny F (2015)

Skvělé herecké obsazení, ale kvalita už tak skvělá není. Příběh je takový jednotvárný a celkem nudný, i přes to, že se tam vlastně pořád něco děje a divák by se měl bavit. Je rozhodně vidět, že za tvorbou stojí Jason Bateman, jelikož on je stejný jako celý film, monotónní a tuctový.

Ti, co vraždí - Stín minulosti (2011)

Dánské kriminálky jsou prostě super. Celá zápletka je strašně dobře propracovaná a navíc tam je vždy něco, čo člověku hned tak nedojde. Samá vražda a výborná atmosféra, která je založena hlavně na celém prostředí, hudbě a především výborném obsazení.

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Tohle je naprosto skvělé, ohromné, impulsivní, akční, zamotané, nepředvídatelné a epické dílo! Celý film má hrozně super atmosféru a je nabitý akcí. Jedna bomba střídá druhou a člověk se ani chvilku nenudí. Dokonce vás to donutí i přemýšlet, jak to teda všechno je a "kdo teda je?" Navíc ta skvělá hudba, která to všechno naprosto božsky umocňuje. A nejlepší hláška? "Chlapům trochu trvá, než se rozjedou. Jsou jako windows." Tleskám a klaním se.

Velké dobrodružství Pima a Poma (2014)

Bylo by to hezké, kdyby ta animace byla trochu víc propracovaná, stejně jako všechny detaily. V jedné scéně je něco, co v další chybí. Připadá mi to takové odfláknuté. A ten velký počet zpívajících scén je také spíše na škodu. Nicméně pro malé děti je to asi uspokojující a zábavné a dokonce to má i zajímavý příběh, který ale vrhá špatné světlo na děti, takže je to takové rozporuplné.