Mladí zabijáci (2018)

Ani nevím, co všechno bych chtěla zmínit, že se mi tam líbilo. Bylo by to totiž naprosto všechno. Celkově ten příběh je super a moderní. Insta kurvy na maloměstě, to je prostě něco, co se vyskytuje v dnešní době všude. A chlapi to neunesli, smolík no. Ale nicméně jsem pro, aby nebyl celý internet porno fotek. Je to už trochu moc. Co se týče té pedofilie na začátku, to byla taková příjemná rozehřívačka a pak se to pořádně rozjelo. Jinak všichni herci a herečky super, až na Hari Nef, ta mi přišla chvílemi jako transka, pardon.

Devadesátky (2018)

Ve 13 letech předvedl Sunny Suljic naprosto exceletní výkon!

Vymazaný kluk (2018)

Na tenhle náboženský fanatismus o homosexuálech jsem se celkem těšila. Herecké obsazení je více než dobré, nicméně hlavní postava mladého gaye moc nevyšla. Lucas Hedges není můj šálek kávy a je takový příliš uťáplý. Šedá myška. Kdyby jeho postavu hrál například účinkující Troye Sivan nebo Xavier Dolan bylo by to naprosto o něčem jiném. A řekla bych, mnohem lepší.

55 schodů (2017)

Miluju filmy, kde je nějaký soudní spor, který se táhne celou dobu. Navíc, Helena Bonham Carter předvedla naprosto úžasný výkon, ostatně jako vždycky. Je to plné lidskosti, lásky a odhodlání. Jen mi to trošku narušovala Hilary Swank. Ne, že by mi nějak vadila, jen na ní asi nejsem moc zvyklá.

Mary a čarodějná květina (2017)

Japonsko mě baví. Tahle pohádka jej vážně moc příjemná. Ze začátku mi to teda připadalo trochu ujeté, ale člověk se do toho zakouká a postupem je napjatý, jak ten dobrodružný příběh vlastně bude pokračovat a dopadne.

Případ dvou sester (2019) (TV film)

Povedená kriminálka. Délka naprosto adekvátní případu.

Papež František: Muž, který drží slovo (2018)

Věřící nejsem, ale papež František je strašně inteligentní a má přehled a spousta vysoce postavených politiků nebo obecně lidí by si z něj mělo vzít příklad.

U brány věčnosti (2018)

Na můj vkus příliš umělecké a zachycující zbytečně zdlouhavě přírodu nebo nicneříkající emocionální záběry. Nicméně na druhou stranu po psychické stránce velmi povedené.

Car a Matilda (2017)

Jeden obrosvký kýč. Nicméně mně se to líbilo a hodně! Balet s milostným dramatem byl opravdu povedeně natočený a konec sice neuspokojivý, ale co už.

Zelená kniha (2018)

Krásné, opravdové, plné lidskosti.