Elvis a Anabelle (2007)

Krásné, romantické, realistické, i když trochu sci-fi. Blake jako vždy oslnila krásou a jemností. Příběh je hezký i přes mnohá dramata a smrt.

Lazy Eye (2016)

Život, nic víc.

Hra peněz (2016)

George a Julia spolu prostě hrát umí. Navíc se už od začátku pořád něco děje, což je velmi dobře. Nejsou zde žádné dlouhé, nudné a zbytečné scény. A i to, že jde o akcie, se kterými si určití lidé mohou dělat co chtějí je výstižné.

Tenkrát v ráji (2016)

Tohle dokoukat chce fakt hodně velkou trpělivost a přemáhání. Nudná scéna střídá ještě nudnější. A ani pohled na Vicu to nezachránil. Dějová linka je hodně zvláštní stejně jako umístění Českého ráje někde hned vedle Prahy. Je to víceméně o ničem, žádná velká akce, napětí ani emoce.

Uteč (2017)

Tak za prvé: myšlenka i příběh na jedničku. Za druhé: je to natočeno tak, že se člověk spíš směje a klepe si na hlavu, jak tohle může někdo považovat za "mysteriózní horor". Za třetí: ten rádoby rasismus, převtělený do zbožňování černochů je poněkud fádní. Za čtvrté: účel to splnilo, pobavila jsem se jako u komedie, ale zároveň mě to zklamalo z toho důvodu, že je to totální směsice všeho a rozhodně to není to, co jsem očekávala. Tudíž bych tomu jako horor-komedii dala klidně více než průměrný počet hvězd, ale když to mám hodnotit realisticky spolu s mým očekáváním od uvedeného žánru, tak více než průměr dát prostě nemůžu.

Anděl Páně 2 (2016)

Poněkud slabší než jednička. Doba, do které je to zasazeno neodpovídá hereckému obsazení, respektive se do ní herci neuměli vžít. Takže je to takové plitké.

Anděl Páně (2005)

Musím uznat, že mě to opravdu překvapilo. Nikdy jsem to neviděla, resp. nedokoukala z toho důvodu, že ze začátku to vypadá naprosto otřesně. Prostředí nebe není vůbec koukatelné. Nicméně dnes jsem si řekla, že když každý tak vychvaluje druhý díl, tak to nemůže být přece tak hrozné. A ono není. Naopak je to hezké, vtipné a člověk se nenudí.

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Já už si sice nepamatuju první díl úplně do detailů, ale i dvojka mě bavila. Takže za mě rozhodně super relax.

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Dvě hodiny utekly jako voda a já se patřičně nasmála a bavila se celou dobu. Výkony herců byly skvělé a to především výkony dámského obsazení. Celý děj je vypracován detailně a člověk nemusí přemýšlet proč, co a jak. Nechybí ani romantické drama a správný konec. Nicméně, celý dojem mi kazil Ondřej Sokol, jelikož na můj vkus místy až přehrával a snažil se o něco, co v něm není.