Jak vycvičit draka (2010)

Ocenění: Oscar 2 nominace: Nejlepší animovaný film a hudba ( John Powell ). Dobře zpracovaná pohádka, která je trhák který je za rok 2010 .Scénář: William Davies, Dean DeBlois, Chris Sanders. Je to dobrá pohádka pro celou rodinu. A proto jsem hodnotil 4*.

Transformers (2007)

Ocenění 3 Oscary. Má to dobré zvukuvé efekty a vizualní efekty Michael Bay je snad mistr na efekty A proto jsem hodnotil 4*.

Skála (1996)

Prostě nejlepší akční film. Skvělé po vizuální stránce, skvěle obsazení herci. Ocenil se 1 Oscarem ( zvuk ).Skvěle natočený film s dobrou hudbou (Hans Zimmer a spol.), skvělou kamerou. Jsem rád , že existuje a proto jsem hodnotil 5*.

Doba ledová (2002)

Dobrá aninovaná pohádka, která se proslavila 2 OSCAREM. Hodně se u toho zasmějete. Po vizuální stránce naprosto bez výhrad, skvělé postavičky a rostamilá stvoření. Nejvíc se mi z postaviček líbila Veverka... . Je to vtipná animovaná komedie pro celou rodinu. To je vše a hodnotení 5*...

Pařba v Bangkoku (2011)

Je to dobrý film, ale skoro o same jak ve filmu Pařba ve Vegas. Ale jinak taky dobrý film a nasmějete se u nho taky NEBOJTE SE :-)))

Pařba ve Vegas (2009)

Pořádná komedie u, ktere se skoro furt smějete. Absolutní thrak mezi komedie. Tenhle film patří mezi me nejoblibenější. Scenař je fantastický to byl dobrý nápad. A proto jsem hodnotil 5*.

Góóól! III. (2009)

Absolutní kravina neproti prvních dvou filmech. Nanic scénař děj nanic nesmyslné postavy. Tenhle film se vůbec neovedl. PROTOJSEM HODNOTIL 1*..........

Karate Kid (2010)

Tento film je odvozený ze starého karate kidu, ale lépe zpracovaný jak grafikou a i jinýma věcma. Zábavný film a sportovní. Mně to bavilo a hodnotil jsem 4*.

Ong-Bak 2 (2005)

Tony Jaa zas dosvědčil, že se umí hýbat jinak podle mně dvojka je lepší neš jednička, ale dobrý film z akčnímy scénami. Scenař prumněrný nic extra, ale mně to bavilo. A proto jsem hodnotil 4*.

Ong-bak (2003)

Tonny Jaa je skvělý akrobat jen mně štve , že nejde do Ameriky točit filmy, ale jinak dobrý film dobre bitky hodnocení 4 hv.