Policajti z centra (2012) (seriál) odpad!

Náhodou jsem viděl jeden díl a strnul jsem úžasem (myslím 11tý). Vladyka měl představovat zloděje, propagace stupidních ,,nevinných'' cikánů ve vile s mercedesama ve vile a nejhorší postava byl syn policisty, který sympatizoval s Dělnickou stranou. Jak takto debilně může televize mastit mozek lidem, to opravdu nechápu.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012) odpad!

Nevkusně přehnaný americký pubertální film, stejně jako předchozí díly. U žádného z dílů jsem se ještě nezasmál.

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Dvě největší ostudy Hydra a dement z ostravy čtou ohraný vtipy. No to snad ne!

Zevláci vs. Zombíci (2012) odpad!

Tak strašně zdlouhavě nudný nevtipný kus jsem dlouho neviděl, film se snažil dostat do posledního trendu zombie komedií, jenže tohle mě tak znudilo a nebavilo, že se televize v půlce filmu dala do úsporného režimu. Díky moje SONY TV.

Český slavík Mattoni 2011 (2011) (pořad) odpad!

a vítězí!!!! POZOR!!!...nebudete tomu věřit, ale Bílá...Gott...Bílá,Gott, Bíla a nečekaně Karel Gott? Kdo vyhraje letos? Gott? Ne, Bílá...neuvěřitelné!!!

Justin Bieber: Never Say Never (2011) odpad!

Panebože, ono to stvoření je už i tady? to snad néééé a ještě ten rypák vidět ve filmů? tak to bych nemohl být přivědomí.

Šťastný Nový rok (2011) odpad!

Proboha! NE. Jakmile se někde objeví sračka prachař, z 99% se jedná o odpad

11-11-11 (2011) odpad!

Satan se posral! Krucifix smrdí! knihy létají! police se třepe! Vy spíte! A nakonec Vás probudí Bubák s maskou, kterou prodává bába krkovičková na stánku za 150,-. Hodina a půl kecání, mlení, kafrání, kecání, mlení, nudy, nudy, nudy, nud.., nu......n......chrrrr chrrrrrr

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad) odpad!

Ultrasračka v čele se známým Hulibrkem 90. let, kdy se ještě nestiděl v gay pornech olizovat chlapům koule a projíždět si prdel a mlaskat u toho.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Troška...co jinýho čekat, než nevtipný nesmysl s debilem v hlavní roli, který o herectví slyšel možná v někde v hospodě.