• Krátkometrážní

Gympl (2007)

Jedina vec, melo to konec?

Hra o trůny (2011) (seriál)

První série byla dost napínavá a s každým koncem vzniklo nutkání koukat na další díl. To samé u druhé, třetí jsem si šetřil a taky jsem se koukal pomaleji. Jakmile se člověk z toho dostane ani to nutkání moc nemá a třetí série mne připadla taky nejvíce protahovací a neustálé omývání svateb do té doby než se stane ta osudová svatba. Jinak je zajímavé jak dlouho ta noční hlídka je pryč. Dodal bych více, ale asi bych spoiloval. U poslední scény v 3 sérii jsem se rozbrečel, nevím vůbec proč :D Na emoce je to opravdu silný seriál

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

předchozí díly byli dle mého názoru lepší. Možná je to ale tím, že jsem tento díl viděl až jako druhý v jeden a ten samý den.

V zajetí démonů (2013)

V kině jsem se spíše smál než bál, jen mne trochu zděsilo, že je Conjuring dle skutečné události. Ale asi to bude hodně dokreslené aby to bylo zajímavější.

Bláznivá střela (1988)

Spousta skrytých vtipů, opravdu jsem se od srdce zasmál a to se nestává u filmů často. A co teprve když se dívám sám.

Siska (1998) (seriál) odpad!

Pořád ti samí herci. V navíc v češtině je nechutné jak je vše počeštěné. Scénář mizerný. Když uprostřed divák usne, tak o nic nepřijde.