Áno, šéfe! (2011) (pořad)

Ne, ne, ne. Tohle mě už prostě neohromí. Ale stejně nejvtipnější je, že na slovensku mají našeho českého kuchaře ;-)

I Touch a Red Button (2011) odpad!

Hrozně mě mrzí, že musím dát dalšímu krátkometrážnímu filmu od Lynche špatné hodnocení. Podle mě naprosto špatně zvolená hudba, naprosto odlišná od těch, co doposud David používal. A není to jenom hudbou, ale celým filmem. Tuším, že by mě nebavil s žádnou pro Lynche typickou hudbou. Čím jsou videa novější, tím méně se mi líbí. Doufám, že je to jenom náhoda. Protože mu už nechci dávat špatné hodnocení.

La cara oculta (2011)

Pro mě hrozně pomalý rozjezd s absolutně nepříjemnou herečkou s plochých hrudníkem, kdy jsem si myslela, že pokud to bude pokračovat v takovém duchu až do konce, tak si to tu jednu hvězdičku "zaslouží". Ovšem od poloviny filmu to začala být paráda. Takový zvrat s chytrou myšlenkou a nečekaným napětím jsem nečekala. Fakt tento film doporučuji.

Obřad (2011)

Mám ráda filmy s touto tematikou, ale tenhle se mi moc nelíbil. Příjde mi, že ve filmu nebyla ta zprávná síla, to napětí o které se asi pokoušeli. Musím se přiznat, že mě první hodina opravdu nudila. Ovšem posledních 40 min. je mnohem lepších. Ovšem Anthony Hopkins byl opět výborný. Myšlenka byla docela dobrá, ale stále jsou to pro mě slabé 3 hvězdičky. Už to nikdy nepotřevuji vidět. Jen mě mrzí, že jsem to neviděla v originále. Mohlo to být zajímavější

Ošetřovatel (2011) odpad!

Tak tohle byla taková ztráta času...tomuhle filmu nemohhu dát ani 10 %...nesnáším tenhle typ humoru a ještě k tomu, když ve filmu zvířata mluví a nefungují, tak jak mají. Nento film byl prostě nehorázně trapný a nikomu ho nedoporučuji...stáhla jsem si to hlavně kvůli Stallonovi, ale nedošlo mi, že bude pouze mluvit jedno ze zvířat...

The 3 Rs (2011)

Dávám přednost Lynchovým dlouhým filmům. Krátkometrážní jsou fajn, ale v momentu, kdy to začne být fakt dobré, tak se to v nejlepším utne. Nejraději mám abecedu a a jeho slavnou babičku. Pokud nepočítám filmy, tak i rabbits a dumpland jsou super. Ale tohle krátké video bylo hodně psycho, ale už mi nic neříkalo. Je to takový čistý průměr. U mě prozatím platí, že čím Lynchův delší film, tím lepší! 2,80*

Thor (2011)

První půlka filmu je k smrti nudná, druhá už o trochu lepší, ale pořád to je hrozný film. To co mělo být dojemné, dojemné vůbec nebylo, to co mělo být vtipné, tak taky nebylo...Bojové scény se vůbec nepovedly a hlavní hrdina se mi vůbec nelíbil. Dívat se dalo jenom na Hopkinse a i po vizuální stránce to nebylo nejhorší. 1, 25...

Transformers 3 (2011)

Ten film byl tak dokonale přeostřený, až mě z něj bolely oči. Nějak jsem nepostřehla logiku a všechno bylo na sebe tak nehorázně naplácané, že to bylo až nechutné. A ta bloncka, která se pořád motala vedle hlavního hrdiny, byla prostě otřesná.

Věc: Počátek (2011)

Jsem stále v šoku, jak mě film velmi mile překvapil. Upřímně jsem se bála se na něj podívat, protože původní VĚC od Carpentera je naprosto dokonalý snímek, který si zasloží minimálně *****. Atmosféra ve filmu se povedla, napětí nechybělo a herci nezklamali. Co mě teda docela mrzelo, že film byl hodně digitálně dotvořen. Nebo to alespoň tak vypadalo. Co mi hodně ve filmu chybělo, tak to byla krev a jiné tělní tekutiny. Jakoby na to pozapomněli při vytváření VĚCÍ. Nemůžu to srovnávat s jedničkou, nicméně se hodně snažili a hororovou atmosféru to rozhodně nepostrádalo. Pro mě je to průměrný horor. Škoda, že má poměrně nízké hodnocení, myslím, že si zasloužilo mnohem lepší. Jak říkám, s jedničkou to nemohu srovnávat, ale film se i přesto docela povedl. Nejvíce na mě zapůsobil konec, který dokonale navazoval na původní věc. Docela povedené.

X-Men: První třída (2011)

Nemohu si pomoct, ale hrozně jsem se nudila. Přišlo mi to tak zdlouhavé. Neříkám, že film je špatný, ale na mě absolutně vůbec nezapůsobil...jednu hvězdičku dávám za pár vtipných momentů. Já prostě takové filmy nemám ráda. První dál je ještě fajn, Wolverine taky, ale tady jsem to jenom přetrpěla.