POP COOLT Powered by Kinobox (2023) (pořad)

Tukan a Bětka jsou spolu samozřejmě výborní, jinak je Bětka skvělá a Tukan někdy trochu na plácačku. POP COOLT byl ovšem výborný pořad, který tady chyběl, měl dobře udělaný koncept a s každým dílem byl lepší a lepší. Jen vedení Primy (pro mě nepřekvapivě) znovu potvrdilo svou absolutní debilitu, když mu nedalo ani šanci. Protože byl vážně kvalitní.

Grand Canyonscope (1954)

Nádherně nesnesitelný průvodce Grand Canyonem plně oddaný své práci, naštvaný lev a typicky smolařský Donald. Záchvaty smíchu a skvělá zábava jsou tedy přirozeně zaručeny.

Old MacDonald Duck (1941)

Farmář Donald a jedná pořádně vychcaná moucha. Další fantastická a fakt vtipná a zábavná klasická jednohubka.

Chef Donald (1941)

Grotesky s Donaldem jsou prostě geniální. A tahle je jedna z těch vůbec nejlepších a nejvtipnějších. Památná záležitost.

Early to Bed (1941)

Nápad skvělý, provedení horší, výsledek lehce přepálený. Ale velká sranda je to pořád. 80 %.

Dvaadvacítka 2023 (2023) (pořad)

Neznal jsem (není divu, když jsem ročník 1997) a mrzí mě, že jsem to neznal. Trochu jsem se obával, jestli to bude můj šálek kávy, ale byl! A náramně dobrý! Tohle best of fakt stálo za to, a já bych rád viděl celé díly. Takže když se ČT zmohla na tohle, tak by to snad mohla zreprízovat, ne? Fakt to bylo dobrý, hlavně scénky o (ne)skákání do řeči a o dabingu a interakce zcela typického Krause s paní Holečkovou.

Na lovu: Silvestrovský speciál (2023) (pořad)

Skvělé, vtipné, zábavné jako vždy. Je vidět, že si to všichni zúčastnění užili. Otázky tentokrát velmi jednoduché, ale to se dá snadno odpustit.

Inspektor Taggart - Ohni, hoř! (2002) (epizoda)

Nová éra... Jackie se pořád nemůže smířit s Jardinovou smrtí, s novým šéfem se těžko sžívá (nelze se divit) a navíc má krizi i doma. Skvělý díl, který se po minulých šocích tváří trochu oddychově, ale nechybí mu ani řada napínavých momentů. A tak to má být. Taggart si pořád drží vysokou kvalitu a tak to má být též. Těším se moc, co bude dál. 80 %.

Inspektor Taggart - Smrtící past (2002) (epizoda)

Přelomový díl. Temný, šokující, už od začátku s fakt hutnou atmosférou. Jardinův brutální konec, nový nepříjemný (leč v podání Alexe Nortona naopak velmi) šéf Burke, nekompromisní záporák a mimořádné herecké výkony všech hlavních herců, zloba, smutek, slzy... Jackie na konci fakt dostane do kolen nejednoho diváka. Mimochodem už chybí i Robert Robertson. U glasgowské policie začíná nová éra a fakt je to mazec. 100 %.