Co je šeptem... (2005)

nejhorší to nebylo, ale tak trochu nemastné neslané

Equilibrium (2002)

Buď ho zavrhnete, nebo si ho budete pouštět zas a znova

Černočerná tma (2000)

nemám výtky...scifi jak má být. Skvělé vizuální efekty a ta pravá "temná" atmosféra

Běžící muž (1987)

Viděla jsem to jako malá a bralo mi to dech...teď jsem to viděla po cca 15 letech znovu, když pominu komický kostýmečky a jiný efektíky (doba velmi pokročila:D) musím mu dát 4 hvězdy, protože je to prostě super napínák, krvák, sci-fi, jak má bejt

Avatar (2009)

Výborný film, kterému nic nechybí. Trochu dlouhý, ale to mu nelze vyčíst, nutno s tím počítat:) Jinak bych si klidně vystačila s filmem ve 2D, nebyl to úplný zázrak podle mě.

Alenka v říši divů (2010)

Tima Burtona bych v tom nepoznala:) Ale i tak super. Nebyl tu zachován klasický příběh Alenky v říši divů, jaký většina z nás zná, ale nemohu říct, že by mě to zklamalo.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Super! Už si nenechám " nakukat" že je nějaký Burtonův film hrozný...pěkná podívaná, na muzikály si moc nepotrpím, ale zpěvu tu je snesitelné množství. Příběh velmi zábavný a zajímavý - nebyla jsem si najednou jistá, jak chci, aby to dopadlo:)

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Nejsem seriálová fanynka, ale tohle mě dostalo:) Druhou sérii už ale tak nakoukanou nemám - téma velice zvážnělo a nejspíš to mě trošku zklamalo...