Líbáš jako ďábel (2012)

...co jsem čekala, to jsem dostala:) zase takový ten "kulisák". Méně ideologické oproti prvnímu dílu. Zasmála jsem se.

Líbáš jako Bůh (2009)

jako totální katastrofu bych to neviděla..na jednu stranu - nemusím se pořád dívat na krutá dramata, na superakční thrillery s fantastickou myšlenkou a na trháky roku...tohle je film, u kterýho klidně budu dělat něco do školy, pustím si ho jako kulisu, nemusím se na něj soustředit, občas se něčemu zasměju...je to jednoduché, laciné, ale i přesto koukatelné

Hostel III (2011)

ze všech tří dílů nejvydařenější...má to nějaký jakž takž normální příběh

Hostel II (2007)

...prostě to nedokoukám...

Milý Johne (2010)

Dlouze se táhnoucí příběh, celou dobu čekáte a čekáte, kdy se stane něco zajímavého..ale pak je najednou konec

Vyměřený čas (2011)

Nápadité, záživné, napínavé, trocha romantiky = super film

V moci ďábla (2005)

...vzbudit se ve 3 ráno, po zhlédnutí tohoto filmu není moc příjemné...a na děsivosti ještě přidává fakt, že byl natočen podle skutečné události...

Magická posedlost (1998)

Sandra i Nicole podaly výborný výkon. Romaňták "jako sviňa":)

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Skvělý film, ale musím ubrat hvězdičku za ty šílené "zpívací" scény pidimužíků v továrně...jen taková zajímavost: mezi herci, o kterých se uvažovalo do role Willyho Wonka, byli: Jim Carrey, Adam Sandler, Nicolas Cage, Rowan Atkinson, Robin Williams a další. Dokonce o roli měl vážný zájem i Marilyn Manson:P