Láska a příšery (2020)

Slabší odvar Zombielandu, tohle jsem si říkal v půlce filmu, ale pak se děj pohnul jiným směrem a spojitosti se Zombielandem bylu pryč. Na Netflix je to nadprůměrný dobrodružství, ale kdyby byl normální rok našel bych lepší filmy. V dnešní době je ale takových filmů jako šafránu, takže jsem za něj hodně rád. 65%

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Po dlouhý době katastrofický film, který mě fakt bavil. Určitě to není další Emerich, ale spíš rodinné drama s dopadající kometou. Není to také žádná totální blbina, ale dobrý příběh o rodině, která má šanci (na rozdíl od zbytku světa) se zachránit a udělá kvůli tomu naprosto všechno. 70%

Ouija (2014)

Po dlouhý době jsem se u hororu cítil vyloženě trapně :) . Ve scénách, kdy mají přijít lekačky se člověk opravdu směje a takhle tupej scénář jsem dlouho neviděl. Jeden z nejtupějších hororů. 10%

Brahms: Chlapec 2 (2020)

Ani první díl nebyl žádnej skvost, ale alspoň konečné rozuzlení bylo originální. Druhý díl háže konec prvního do koše a dělá z filmu další blbost o posednuté panence (panákovi). Tvůrci vyloženě dojili Anabell a další podobné filmy a je to celkem nuda. Kdo neviděl první díl, tak si ho dejte, ale tohle pokračování vynechejte. 30%

Cesta zpátky (2020)

Z mého pohledu hodně nevyužitej potenciál. Příběh rozvíjí dvě zajímavé linky, trénování basketbalu a alkoholismus (smrt syna), ale ani jedné této lince se film nevěnuje dostatečně. Affleck byl výbornej a asi to pro něho bylo hodně osobní, ale mohl to bejt daleko lepší film, okamžitě mě napadl Coach Carter, který byl ve všem daleko lepší. Škoda 50%

Slunovrat (2019)

Myslím si, že režisér Aster je psychicky narušenej člověk. 50%

Dark (2017) (seriál)

Za mě by tomu slušela víc minisérie o 10 dílech než 3 serie. Ze začátku to vypadá na opravdu promyšlenej příběh, ale postupem času je to strašnej mišmaš. Hlavních postav je asi 30 (krát 3) a já se v tom fakt ztrácel a poslední serii už jsem fakt trpěl, protože už všechno zplívalo a já nevěděl kdo je tenhle a odkud je a proč dělá to a to. Tvůrci si vzali moc velký sousto a podle mě to v poslední serii neustáli. Někdy míň znamená víc.

Ranařky (2021)

Jeden z nejlepších Netflix filmu ever. Poslední dobou na Netflixu vychází samí těžce průměrný filmy, ale ranarky jsou těžkej nadprůměr. Poehler se může v klidu zařadit mezi herce, kteří zvládnou s velkou parádou režírovat. Obsazení je excelentní a už dlouho jsem neviděl tak sympatický hrdiny. Film skvělé střídá vtipný i vážný témata. Jen víc takových filmů. 80%

Jako v bavlnce (2020)

Nesnáším filmy, kde hrajou jenom samí svině a není možnost nikomu fandit a přesně tohle je ten typ filmu. Všechny postavy jsou neuvěřitelný hajzlove a všem přejete, aby je co nejdřív vykuchali. Předem je jasný jak to asi dopadne a přesně tak jak si myslíte, že to skončí, tak se stane. Jinak je to skvěle natočený, ale scénář je strasnej. 55%

Richard Jewell (2019)

Opět film o tom, jak americký systém semele nevinýho člověka. Ideální látka pro Clinta, který opět předvádí své režiserské schopnosti. Casting se velmi povedl (Rockwell si to opět dává na pána). Je pravda, že příběh mohl jít víc na dřeň, ale i tak je to parádní podívaná. 75%