Knihy smrti (2020)

Nízkorozpočtový horor, který stojí a padá se scénářem. Spíš bych tipnul, že to napsal nějaký nováček, než veterán ze Star treku. V rámci žánru jde alespoň o originální kousek. 50%

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Je poznat, že tento "dokument" je od tvůrců Černého zrcadla. Celkem vážný témata sdělujou hodně vtipně. Parádní obsazení, kde si to Grant hodně dává. Asi nejvtipnější je ale Lisa Kudrow, jterá podlě mě přesně trefila, jak se chovají lidi kolem Trumpa. Vtipná jednohubka 70%

Jim Jefferies: Intolerance (2020) (pořad)

Jeden z nejlepších Stand -up, který jsem viděl. Jim si nebere servítky vůbec z ničím, Srandu si dělá úplně ze všech a hlavně ze sebe. Urazí všechny národnosti, celou svojí rodinu i všechny hetero, homo i jiný sexuály. Celé představení táhne jeden příběh, který je proloženej plno vtipnýma historkama. Celý příběh je zakončenej takovým způsobem, že jsem opravdu brečel smíchy a to už se mi nestalo opravdu dlouho. 95%

Temná tvář Brooklynu (2019)

Hodně jiná kriminálka, ale velmi dobrá. Neobyčejný hlavní hrdina jede celkem pecky. Scénář je sice předvídatelný, ale vůbec to neobtěžuje. Herecky je to nadprůměrný, skvělé obsazení i ten Willis vypadá, že ho to baví. Norton režíruje velmi jistě na to, že je to jeho druhý film. Stopáž mohla bejt kratší, ale i tak to pěkně uteče - 70%

Lupin (2021) (seriál)

Super jednohubka, když nebudete moc přemýšlet a pojedete na jedné vlně s tvůrci, tak si to užijete. Omar Sy je velkej sympaťák a Lupina si pěkně užívá. Epizody nejsou zbytečně natahované a to je v dnešní době velké plus. Pěkných 70%.

Za čárou (2021)

Další promarněná možnost pro Netflix. Dramata už točit umí, ale akční filmy se snad točit nenaučí. Opět to dobře vypadá, ale ten scénář je zase tupej jak prase. Už by to chtělo natočit taky nějakej alespoň drobet chytřejší akčnák, protože tohle už mě přestává bavit. Hodně slabý 3 hvězdy - 50%

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Strašná nuda !!!!! Absolutně nazajímaví hrdinové i záporáci. Příběh nesmyslný a kdo je záporák je jasný asi od 10 minuty. Chemie mezi Hemsworthem a Thompson absolutně není (narozdíl od Thora). Okamžitě po zhlednutí jsem si musel pustit jedničku abych si zpravil chuť. Snad nechají všichni Muže v černým alespoň 20 let v klidu, protože další takovej film, bych už nemusel přežít. Radši si všichni pusťte jedničku, protože to je pecka.

Gentlemani (2019)

Je to tam. Starej Ritchie se vrátil v jeho klasický gangsterský formě. I když Gentlemani a Podfuck dělí 20 let vypadá to jako by je dělil jedinej rok. Ritchie se vrátil ke kořenům a opět ukázal kdo je mistr na gangsterky. Parádní scénář a obsazení, kde je vidět, že si to všichni užívají i s ohledem na rozpočet to vypadá, že tam všichni hráli skoro zadarmo. Scénář parádně gradoval a od začátku do konce byl neuvěřitelně nahláškovanej. Jen doufám, že nebudeme muset čekat dalších 20 let a že Ritchie u svýho parádního žánru chvíli zůstane. 85%

To Kapitola 2 (2019)

O něco horší než jednička a asi o půl hodiny delší než by bylo zdrávo, ale pro mě pořád solidních 70%. Obsazení na jedničku (Hader si to neskutečně dává). Klidně bych lůzry ještě někdy viděl.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

První půlka byla taková vlažnější, ale postupně to gradovalo a poslední půlhodina patří mezi to nejlepší, co jsem kdy v kině viděl. Herecká dvojice neuvěřitelná (Pitt si jasně říká minimálně o nominaci na zlatýho plešouna). Parádní 4 hvězdy