Proč právě on? (2016)

Jedna z nejvtipnějších komedií za posledních 5 let :)

Pustina (2016) (seriál)

1.serii Temného případu nic nepřekoná, říkal jsem si ještě před měsícem a najednou tu mám seriál, který je ještě lepší a kde ho natočili? USA, Velká Británie nebo severský země, samá voda, natočili ho totiž u nás. Pustina je nejlepší český novodobý seriál. A možná nejlepší seriál roku všeobecně. To co se tady povedlo natočit je úžasný. Prvotřídní scénář, který tu už dlouho nebyl a stejně tak prvotřídně natočený. Děkujeme HBO za prašule, který jste vložili do těch nejlepších rukou. Nevím, kdo dělal hlavní casting, ale měl určitě zlatý ruce. Stivínová úžasná, Dušek ďábelskej (hlavně mu za to dejte nějakou cenu), všichni dětský herci parádní, nu a Leoš Noha ten by si zasloužil vlastní seriál, protože jeho detektiv byl dokonalej. Jsem zvědavej, kdy amíci natočí remake, kterej bude stát za hovno. Snad se všichni tvůrci domluví na novým projektu, protože očekávání budou veliký

American Horror Story - Roanoke (2016) (série)

Konečně serie, která se vyrovná úplně první. Prvních 5 dílů je asi to nejlepší ze všech serií, potom to začne lehce pokulhávat, ale pořád je to nadprůměr. Murphy zkusil jít jinou cestou než v předchozích letech a náramně se mu to vyplatilo. Jsem strašně zvědavej s čím přijde příště, ale bojím se, že po jedný dobrý serii, přijde zase něco průměrnýho, nu uvidíme.

Sedm statečných (2016)

Kdo říká, že tento film udělal tomu původnímu ostudu, tak lže. Výborně vystavený film, který přesně splňuje očekávání moderního filmu. Super nařachaný :) a parádní práce s charakterama, od který by se mohl sebevražedný oddíl učit. Každá postava dostane svůj prostor a dostatečně ho využije. Šel jsem do kina bez očekávání a jsem hodně spokojenej. PS: ani jsem nečekal, že to bude až tak nahláškovaný. ,,Rozbili kámen o mojí hlavu." nejlepší hláška roku :) :)

Pelé: Zrození legendy (2016)

Totálně zbytečnej film na kterým je pravda tak z 5 %. Špatný režiser, špatný herci a špatný film. Kdyby se alespoň drželi pravdy, tak by to nebylo tak k smíchu. Jestli tenhle film Pele schválil, tak je samolibej narcista.

Kniha džunglí (2016)

Není nad to, když začnete koukat na film bez jakýhokoliv očekávání a vyleze z toho parádní kousek. Knihu džunglí jsem neustále odkládal, ale když už jsem si jí pustil tak to byla jízda. Konečně někdo pochopil, že každej film nemusí mít přes dvě hodiny a tady to přesně funguje a těch 105 minut uteče jako voda. Opravdu jsem se bavil :) PS: kdo jsi to bude pouštět s dabingem je idiot, protože přijít o Billa Murrayho jako Balůa je hřích.

Sebevražedný oddíl (2016)

Jedním slovem RYCHLOKVAŠKA. Proboha proč se chlapci z DC znažíte dohnat Marvel (kterej má náskok 10 let) dvěma filmy. Pro mě se stal nejočekávanější film roku zklamáním. I když casting je hodně sympatickej, překvapivě i Jai Courtney do role sedí, ale postavy, který tenhle casting hraje jsou špatný. Z celý party věříte jenom dvěma, protože dostali flashbacky. K ostatním postavám si absolutně nevytvoříte žádnej vztah a je vám jedno jestli chcípnou. Záporáci jsou totálně k smíchu a samozřejmě musí udělat díru do oblohy, protože to je teď v módě. Hlavního záporáka, kterej je prej nejmocnější nakonec hravě přemůžou. A konec, kde jsou všichni najednou nejlepší kamarádi SPOILER a nechají se zpátky zavřít jenom za kabelovku tomu se taky moc věřit nedá. A co ten Joker. Nu těžko se navazuje na legendu. Leto měl málo času, aby se stačil předvést, ale jsem rád, že se neznaží nikoho napodobovat a hraje zas úplně jinýho magora, i když si myslím, že s ním by byl Batman hotovej raz dva. Jediný plus je, že případná dvojka může bejt jenom lepší. 3/5 nemam to srdce tomu dát jenom dvě hvězdy. PS: Kdyby do toho Ayerovi studio nekecalo určitě by to dopadlo líp.

Captain America: Občanská válka (2016)

Takhle vypadá práce s plno postavama. Každá dostala svůj prostor a byla smysluplně. Jo bratři Russoové se dostávají na špičku režiserských elit a ne jelit (Snyder). Pro mě nejlepší marvelovka

Temný případ (2014) (seriál)

1. serie jedna z nejlepších serií za dekádu něco takového už tu nebylo sakra dlouho a dlouho nebude všechno naprosto špičkový 5/5. 2. serie největší zklamání za dlouhou dobu, možná jsem očekával až moc, ale takhle blbej, nezrozumitelnej a nudnej příběh tu už dlouho nebyl vůbec nevím jestli chci třetí serii 2/5

Labyrint: Útěk (2014)

Jasný překvapení roku. Akorát se bojím druhýho dílu, snad to nido neposere