• Romantický

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Dobře, chápu, že tohle téma je už tak vytěžené, že je těžké přijít s něčím novým. Ale sakra Drákula, který žije v Bradavicích, chce ze všeho nejvíc mír, jen si sem tam někoho nabodne na kůl. To bych možná ještě přežila. To, že se tam kupí netopejři a likvidujou protivníky už bych moc nedávala. Ale film o Drákulovi s několika bojovkama bez kve? To snad ne.

Grandhotel Budapešť (2014)

Asi nikdy jsem neviděla film, kde by bylo tak hvězdné obsazení a zároveň byl tak nudný a nezábavný, asi mi unikl smysl. A to je jedna hvězda za Adriena Brodyho.

Laggies (2014)

Asi je umění zahrát tak nesympatickou osobu, jakou je Megan, poměrně sympaticky.

Mroží muž (2014)

Je to strašná hovadina. Opravdu strašná, ale musím tomu dát 4*. Prostě už ten nápad... možná trochu vykradená Stonožka, ale stejně to mělo něco do sebe. J. Deppa bych vůbec nepoznala, ale jeho role tomu dodala.

Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

Seriál tak trochu ze života, aneb romantika v praxi. Rozhodně zatím stojí za to, jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet...

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Jako první jsem viděla Mozek a Sexuální život a říkala si, super, to je paráda. Bohužel jsem si pak pustila i další díly a při nejlepším možná tak vykrádačka Malé Velké Británie. Ono kupodivu k vtipnosti nestačí jenom být nekorektní.

Tři bratři (2014) odpad!

Jasně, proč se pokoušet o něco nového, když je možné udělat rychlo výlet do několika pohádek v rámci jednoho filmu, zvlášť, když pak není nutné cokoliv přehnaně propracovávat. Stejně tak hudba se dá vykrást (v tomhle případě i z vlastní předchozí tvorby). Asi nikdy mě netahal "zpěv" tak za uši jako tady. Asi jsem nenašla jediné pozitivum.

Vejška (2014)

Gympl mi přišel super, tak jsem měla očekávání asi trochu moc vysoko. Tohle bylo o ničem celou dobu a konec to jen dorazil. Vtipné mi to taky nijak zvlášť nepřišlo.

Všiváci (2014) odpad!

Film mě dost nebavil a tak se nedokážu úplně vyznat v ději. Nic tak šílenýho jsem asi ještě neviděla, zlatý Babovřesky. Spoiler: Ok, tak tu máme jednoho blba, kterej se po návratu z Afghánistánu nedokáže postarat o svoje dcery. Kde je vzal je mi otázkou. V dětství se mu podařilo v podstatě zabít otce. Následně se mu bratr vyspí s holkou. Pač je úplně normální, že si takhle zajdete na Mikulášskou a tam čistě náhodou ojedete holku svého bratra, o které nevíte. Ta úplně náhodou přijde do jinýho stavu... a úplně náhodou matka rozhodne, že si ji vezme váš bratr. Prostě klasika. Logika. Vy vůbec neprotestujete, holka taky neprotestuje, ale na svatbě s váma zdrhne. Následně vás sleduje vlastní bratr (kterej se vás taky pokusil zabít a proto o něj matka opřela žehličku) a vy se vysekáte, dotyčná to samo nepřežije. Jak jinak. Najednou držíte v rukou dítě (btw. to jste zvládli hodně hopem, nebo jsem tu metaforu nějak nepochopila). Tím máme první konflikt na světě. Pak se nějak octne v Afghánistánu a tam si najde divnýho kámoše. Vrátí se a chce svýmu bratrovi zabít králíka. Jen kvůli tomu pošle dva týpky, aby mu sebrali klíče. Jasný. Ve skutečnosti je ten králík navíc jeho dcery. Totiž jeho údajný dcery, která je vlastně jeho neteř, že. Ta si mezitím dá trojku se zlodějem, kterej pracuje pro kamaráda jejího "otce" a okradl jejího otce. A ten čistě náhodou během trojky (jak to zvládl s oběma je mi záhadou) zemře na následky pádu ze střechy jejího otce při lovu jejího králíka. Ok. Ona samo otěhotní (jak jinak taky). To, že její milenec při oné noci zemřel, vůbec neřeší. Vlastního králíka taky nepoznává. Místo toho, aby si odskočila na brigádu vydělat na ten potrat, tak jde do banky vybrat 10 000 (i když to stojí asi tak polovinu), které jí odkázala mrtvá babička. Při té příležitosti zastřelí svého "otce" a ji postřelí jeho kamarád. Aby mohl jít s kámošem vyrabovat banku, tak ho nejdřív musel vyhodit do vzduchu v kiosku s novinama (po mrtvé matce). Bůh ví proč. "Otec" přežije a jde pomstít "dceru" a sám je raněn. Což nám umožňuje parádní dojemný závěr, kdy se jeho bratr rozhoduje, koho z nich operovat. Pač je neurochirurg. Otázkou mi zůstává, čí je druhá dcera. Při ukládání jí říká, že maminka je v nebi, ale asi nestihla porodit do svatby dvě děti... Takže to bude asi ta, co od něj utekla. Nehodlám si to dát znovu, abych to zjistila. Jediné pozitivum filmu - retard Mádl a králík. Ale i králík nakonec zmizí v parku.

Zakázané uvolnění (2014) odpad!

Co to mělo být? Pořád jsem čekala, kdy se to rozjede a nakonec nic? Snad jediné, co mě na tom bavilo, byla záměna Jelena s jelenem a Sokol.