Tak si představ (2009)

Slabší průměr, váhala jsem, jestli dát 2* nebo 3*, ale nakonec to nebyla zas taková blbost, takže 3*.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Podle mě se zase tolik neliší od prvního dílu. Pořád nechápu, co je na Bridget atraktivního, Colin s Hughem jsou stále stejně úžasní a film nepostrádal vtipné scény. Nejlepší z celého filmu byla rvačka, zvlášť scéna s fontánou.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Úžasné obsazení, koho by napadlo, že dají dva nejhezčí muže Británie do jednoho filmu? Závidím Renée, s těmahle dvěma se točilo dobře každému. 85%

Dívčí parta (2008)

Super komedie na páteční večer. Já se pobavila a to mi stačí. Obsazení vcelku dobré až na Bridgit Mendler, kterou opravdu nemusím. Četla jsem dívčí partu i jako knížky, takže jsem přesně věděla, co se kdy stane.. což mi malinko ubíralo na kvalitě filmu, ale je to jedna z mála zfilmovaných knížek, kde nevynechali žádnou scénu. 70%

The Loved Ones (2009)

Mám teď dost smíšené pocity. Asi proto, že nesnáším horory a tenhle jsem shlédla z nudy. Nicméně až na neustále zavírání očí, škubání s sebou (zvlášť při nožích a vrtačce), to byl celkem super horor. Tedy až na to, že na konci, jak se Lola plazila za autem, jsem se z těch jejích zlomenin málem pozvracela. Jinak fajn, 70%

Herkules (1997)

Moje dětská srdcovka...

Predátor (1987)

Za Arnolda přidávám pátou *.. :)