Sesterstvo putovních kalhot 2 (2008)

Stejně jako jednička se mi film moc líbil. Možná proto, že jsem nikdy neměla 3 úžasné kamarádky, o které bych se mohla opřít. Ani jsem nezažila takové vztahy, nicméně Blake a Alexis zase zabodovaly a film byl super, Rozhodně si ho ještě pustím.

Je to i můj život (2009)

Na tento film se dá dívat dvěma způsoby. Jako na zrůdnost, kvůli faktu, že měli Annu měli jen kvůli orgánům nebo jako na doják kvůli Anninému chování. Ze začátku jsem měla chuť film vypnout, protože mi přišel příšerný. Potom se ale začal rozvíjet příběh Kate a Taylora a já začala brečet jako malá. Když už jsem byla tak daleko, dokoukala jsem ho. Znovu si film pustím, ale jen proto, abych viděla Kate a Taylora. A Cameron Diaz se mi tu znelíbila ještě víc. 80%

LOL (2012)

Sice Miley opravdu nemám ráda, ale mužské obsazení se mi líbilo. A Ashley Greene mám taky ráda, takže jsem Miley nějak vytěsnila, Klasický teen film, o lásce a dospívání, sexu a naivitě. Nevýstižný název, protože i když to je komedie, vůbec jsem se nesmála. Po druhém shlédnutí snižuji o hvězdičku.

Sesterstvo putovních kalhot (2005)

Strašně hezký film. Úžasné obsazení a čtyři hezké příběhy. Lenin příběh byl nejhezčí, taky bych chtěla zažít takovou letní lásku. Příběh Tibby byl velmi dojemný, moc se mi líbil. Příběh Carmen.. Nijak zvlášť se mi nelíbil, nebavila jsem se tolik. A příběh Bridget byl fajnový. Mám ráda Blake, takže jsem se i ráda jen dívala. Rozhodně si film zase brzy pustím..

Rande na jednu noc (2008)

Četla jsem i knížku, ale film byl mnohem lepší. Herci byli dobří a film se mi docela líbil. Michaela mám ráda, ale v Juno i ve Scottovi P. se mi líbil víc. 70%

Stopky lásky (2009)

Milý film s dobrým obsazením a zajímavým námětem, který nutí zamyslet se, jaké by to bylo, mít láskovače v reálném světě. No asi by to ušetřilo dost zlomených srdcí a rozvodů, ale tím si musíme projít všichni a já věřím, že i bez těchto nástrojů jsme schopni najít pravou lásku. 75%

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Nádhera. Dokážu u toho sedět celé hodiny a nehnutě sledoval, jak myš poráží kocoura. Škoda, že někdy nenechali vyhrát i Toma.

Juno (2007)

Počáteční scéna mě donutila se zamyslet, jestli mám pokračovat nebo film vypnout. Jsem šťastná, že jsem se koukala dál, protože díky tomuto filmu, jsem si Ellen Page naprosto zamilovala! Jeden z nejlepších filmů!

Upírův pomocník (2009)

Příšernost. Takhle zesměšnit perfektních 12 knih Darrena Shana a udělat z nich takovouhle frašku. Osobně jsem se na tento film strašně těšila, ale hrozně moc zklamal. ,,Bravo!"

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Naprostá pecka. Film, který si můžu pouštět stále dokola, protože neomrzí. Humor tohoto filmu nedokáže ocenit každý a rozhodně ne ti, kteří nemají rádi kravinky. 75%