Nespoutaný Django (2012)

Na westerny zásadně nekoukám, ale jsem ráda, že mě brácha přemluvil, abych se dívala s ním. Po celý film jsem se bavila a vůbec jsem nemusela koukat na čas, rychle to uteklo. Největším a nejlepším překvapením pro mě byl fakt, že jsem vůbec nečekala, že se tolik nasměju. Zkrátka jsem se královsky bavila, zasloužených 90%.

Hostitel (2013)

Tak dobře, nebudeme si lhát. Příběh celkově byl tak za 3-4*, ale já dokážu ocenit výběr herců a prostředí filmu. Opravdu moc se mi film líbil a ty 2 hodiny utekly jako voda.

Frozen (2010)

Velmi vymakané postavy, jednoduchý námět, výborná atmosféra a prostředí, z čehož vznikl levný, ale zábavný film. Jenom bych vyměnila kdo nakonec umře:). A Shawn Ashmore je frajer.

Temné stíny (2012)

I přes nepříliš vysoké hodnocení (což u Burtona nebývá zvykem), já jsem se velmi bavila. Johnny mě už poněkolikáté přesvědčil, že zahraje naprosto kohokoliv a cokoliv. Herci byli sympatičtí a film sám o sobě nadprůměrný. Uznávám, že je to jedno z Burtonových slabších děl, ale nezaslouží si to označení špatného filmu.

Ospalá díra (1999)

Ne tak strašidelné jak jsem čekala, což je u mě plus. Já jsem si film velmi vychutnala, moc se mi líbil námět a skvělá hudba. Burton+Depp funguje senzačně, ale o tom nás přesvědčili už dávno.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Já si zkrátka nemůžu pomoct. Film velmi dojemný, milý, ale přitom Burtonovsky zvrhlý a morbidní. Ten, kdo napsal, že film postrádá srdce, ho asi po půl hodině vypnul, protože film nic nepostrádá.

Dar od Boha (2005)

Proměny Zaca byly okouzlující, hrál jako profesionál, i když mu bylo tak málo.

Angel-A (2005)

Krásný film, kterému dodává kvalitu černobílá kvalita, skvělé herecké výkony, příběh, Paříž.. A Rie, která si může říkat, že je skvělá herečka. Pro mě úžasná podívaná..

Aljaška v plamenech (1994)

Na Seagalovi jsem vyrůstala (díky Tati), a Aljaška se mu, dle mě, nejvíc povedla.