Letní bouře (2004)

Tenhle film naprosto zbožňuju. Stal se mým nejlepší z nejlepších. Tahle tématika mi opravdu seděla, navíc na německé herce je hezký pohled. Prostě perfektní film, pro mě. + Marlon Kittel (Leo) je boží :).

Polski film (2012) odpad!

Největší kravina, co jsem kdy viděla. Vytrvale jsem ho v kině dokoukala, ale byla to menší noční můra.

Deník malého poseroutky 2 (2011)

Já nevím, mě se ten film prostě líbí. Je vtipný, milý a Rodrick je super. Knížky jsem četla, a byly lepší, ale film si určitě pustím znova.

Panna nebo orel (2010)

Poprvé jsem se na tento film dívala asi před rokem. Ale až teď, v prváku na střední škole jsem pochopila, jaké to doopravdy je. Navíc Emma Stone, Penn Badgley a Amanda Bynes? Moji velcí oblíbenci. Myslím, že tenhle film bude jeden z mých hodně oblíbených. 75%

500 dní se Summer (2009)

Po shlédnutí jsem docela zklamaná. Většina hodnocení je 4 - 5*, takže jsem se těšila na výborný film. Místo toho jsem viděla lehce nadprůměrnou ,,romantiku" s nepříjemnou hlavní herečkou. Moc se mi líbí nápad 500 dnů, ale to přeskakování mě místy mátlo a ke konci i otravovalo. No.. 3,5 *

Domácí mazlíček (2008)

Nadprůměrná komedie o krásné blondýně, nadané Emmě Stone a holce s korzetem, ve které jsem se viděla. Prostě hezký film na večer. 65%

Ratatouille (2007)

Můj nejoblíbenější animák, který si pouštím stále dokola. Miluju Remyho!

Sexbomba od vedle (2004)

Rozhodně je to neobvyklé téma. Film nebyl špatný, ale ani mě nějak zvlášť neokouzlil. Takový trochu nadprůměr. 60%

Srdcová sedma (1998)

Skvělý nápad, to ano, ale zastávám názor, že by film mohl být i lepší. Gwyneth ukázala, že je opravdu dobrá herečka. 70%