• Romantický

Policajt ze školky (1990)

Pokud máte rádi Arnolda S. a děti, tak tento film by vás neměl zklamat, protože je to celkem zábavné a místy vtipné i romantické. Není to film pro děti kvůli několika scénám se zbraněmi.

Yes Man (2008)

Dost se mi to líbilo. Pozitivní atmosféra, zábavné, příjemné, romantické, místy i vtipné, skělý Carrey. Dobrý námět - neodmítat příležitosti ale říkaz životu "ano".

Kung Fu (1972) (seriál)

Šaolinský mnich David Carradine putuje pěšky po divokém západě někdy v 19. století a když čelí problémům a složitým životním situacím, připomíná si různá životní moudra, která dostal v čínském klášteře od svých mistrů. Ten námět i ta životní moudra jsou za 5*. https://www.youtube.com/playlist?list=PL-Z3T5S3xcUVJG9v1TdN0Qn6Shf89CmIw

Need for Speed (2014)

Zábavný film který bych doporučil všem kteří rádi americké filmy z prostředí rychlých aut. Mělo by vás to bavit. Tuning, cestování autem (Ford Mustang Shelby), ilegální závody, romantika.

Země krásná neznámá (2006) (seriál)

Seriál natáčený po celém světě, dokumentující náš vliv na životní prostředí a ukazující jak se k němu můžeme chovat ohleduplněji. Yann Arthus-Bertrand miluje přírodu a má rád lidi. Toto je nejlepší seriál, který jsem na toto téma zatím viděl. Seriál vybízí člověka aby si vážil životního prostředí a žil s ním v souladu. Snaží se najít odpovědi a nejde pouze po povrchu.

Maximální rychlost (2007)

Film kde jsou vidět rychlá auta jako Ferrari Enzo, Mercedes SLR. Boháči, auta, závod aut, krásné ženy. Sympatičtí herci v hlavních rolích. Dobře zahrané, zábavné, akční, sexy.

Divoká Afrika (2001) (seriál)

Vydařené a není to jen o zvířatech o kterých jste viděli již X dokumentů. Krásná klasická hudba a velmi příjemný český komentář. Dobře se u toho relaxuje.

Speed Master (2007)

Trochu slabší ale pokud jste na filmy kde jsou auta, závody, tunning, trochu romantiky tak budete nadšení. Mám to v dost hrozném ruském dabingu s českými titulky. Fajn zábava z přelomu tisíciletí trochu na způsob původní Rychle a zběsile, Wangan midnight. Mzda FD3S, FC Savanna, Nissan Z32, 180SX