Knoflíkáři (1997)

Tady to jinak než nastopro nejde...parádní režie úžasná holubová s hrušínským a zbytek hereckých výkonů je taky famózní, prostě plná palba fucking weather

Jedna ruka netleská (2003)

"Nečum na mě nebo ti useknu ruku" "sejdem se za 15 minut....ale já nemam hodinky....tak za deset" kdyby už nic jinýho ve filmu nebylo tak ty hlášky jako normální houbovej čaj za ty 4 hvězdy stojí

S čerty nejsou žerty (1984)

Pro mě jedna z nejlepších českých pohádek a pohádek vůbec. I když je to pohádka nebo spíš komedie? neznám jinou kde by bylo tolik hlášek a gagů....kdopak dneska nezná "Máchale spadlo ti to" aniž by kolikrát i věděl z jakého filmu pochází, jo je to prostě pohádka s velkym P anebo je to přece jen komedie???

Jak se krotí krokodýli (2006)

Absolutní degradace předchozích dvou filmů na toto téma. Paní Poledňáková buď senilní, nebo ztrácí soudnost, nejde mi na rozum, že ten samý mozek, který dal vzniknout Velrybě, nebo Polepšovně. Tohle je ve srovnání s těmito dílky (kterému se nelze vyhnout) špatný vtip. Přiznám se že jsem to nedal tzv. na jeden zátah, vtipy trapný, výkony naprd režijním počínaje. Jedna z pěti za Postráneckého jinak odpad.

Dva lidi v ZOO (1989)

Rozhodně to není rodinná komedie, řekl bych že se spíše jedná o takovou hořkou komedii, a když jsem tohle dílko viděl asi v deseti letech, bylo by to tak za jednu hvězdu, ale s odstupem času se věci přehodnocují a nakonec jsou z toho tři, z toho jedna za hudbu Petra Hapky

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Ještě lepší a zajímavější nejen exteriéry ale i stylem. Spolupráce nyní už otce a syna Němce a Holého funguje na jedničku bonbonkem je pan Karlík alias vodník a Fanda s babetou v rybníce

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Tenhle film spolu s ještě lepší dvojkou je to nejlepší co paní Poledňáková vytvořila, samozřejmě velkým dílem k tomu přispívá Tomáš Holý s Františkem Němcem

S tebou mě baví svět (1982)

Hezky pojatá pohodová rodinná komedie, ale nechápu jak může celkem průměrný film nést označení komedie století??? Přiznám se že nevím jakým hlasováním se to rozhodlo, ale respondenti asi neviděli jediný film podle scénáře Svěráka apod.

Lovci lvů (1996)

Napětí to je asi trefná definice filmu. Když navíc vezmu v potaz fakt že se je založen na skutečné události, výborný Douglas a odhodlaný Kilmer, vše dobarvuje stylová hudba.

Návrat do budoucnosti (1985)

Troufnu si říct že tenhle film má i díky pokračování takovou kvalitu, že momentálně nemám v paměti lepší filmovou trilogii než právě BTTF. Výborný zážitek v cestování časem diváka pobaví dosyta, a když se dozví že děj může pokračovat v dalších dílech je to třešinka na dortu.