Rváči (2009) odpad!

Kdo mohl dopustit, že se tohle natočilo? Amíci zase po 4 letech perlili. To bylo natáčený v nějaký mexikánský base ne? |waste|

Hooligans (2005)

Frodo Pytlík přijede za sis do Londýna a připlete se k jejímu švagrovi co šéfuje ICF, pardon GSE (*laugh*), no a dává nakládačky dvoumetrovym Anglánům, který se na ulici řežou už od patnácti. Konec klasicky po americku moc dojemnej. Filmy s touhle tématikou mam rád, ale když amíci začnou montovat do něčeho tak tipicky Britskýho...

Drž hubu! (2003)

Jedna z mejch top komedií. Depardieu jako retard fakt bomba, prostě mám rád francouzský komedie. Nářez. Ale konec byl z ničeho nic jakoby ušmiknutej. Půl hodina navíc by tomu víc než slušela.

Četa (1986)

Mr. Cocaine ve svý životní roli. Vietnam bez přetvářky. Zatim top film o týhle válce co jsem viděl.

2012 (2009)

Od 22.12.2012 béčková komedie? Hvězdičky za efekty. |40%|

Olověná vesta (1987)

Sir NO sir. První část je jakžtakž dobrá. Ale ta část s rákosníkama. Nechápu, nemá to děj. Já sem zklamanej. Po dočtení golfistova komentáře jsem usoudil, že tu bude ředidlová kauza.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Matko boží. Pro dámy středního věku dokonalej thriller. |vodpad|

Panic je nanic (2006) odpad!

Kill me please. |vodpad vodpadů|

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Bullshit první kategorie. Kdo mi vráti dvacet minut života co jsem touhle ************ ztratil? |vodpad|