Stvořitel (2023)

Ludsto vs AI (umela inteligencia) sme na tomto strane robotov ktorý mieri s ľudstvo ale ľudia s vysokým postavením ktorý vďaka chybe obvineniu z toho robotov a chcu cloveka poslali infiltraciu oklamali znicil tvorcu robotov. Do ktorej sa zaľúbil ako nevie o tom oklamali vysoko postavení ľudia na stane zapadu len ľudia a východe ľudia s robotmi žijú harmoni.

Matrix Resurrections (2021)

Horsie ako matrix 1 ale trochu lepsie ako 2. Hlavne  polovica spomienky predchádzajúce casti, spoiler: toto že vyvolena aj ona pripomina z filmu: Nepriestrelný mních  že vyvolení nie je jeden.  Ak nepriatel trilogie Matrixu nemusi uplne nepriateľ môže tvoj spojenec len dočasne. Koniec spoiler. Preto hodnotím 4* ktoré len tak prešli   lebo zaujimave retrospektive chýbalo mi tam vela veci ktore z ineho pobavilo.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Zábavná akčná komédia ktorá má kopu odkazov na filmy a hry tým to spestrila hlavne hrdinov  čo bolo skvele a tie súboje ako aj romantická pointa.

Tenet (2020)

časová slučka v časovej slučke nevieš kto riadi a kto riadi koho

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Zaujímavý film, dobrá hudba a scény ma zaujali. Spojler: Zaujalo ma ako Finn zradil Prvý oddiel, aby zachránil špičkového pilota a ako zberačku nahovoril do Odbojov. Ja si myslím, že ta zberačka je Lukova dcéra a že bitka v strede filmu bola medzi príbuznými - bratrancom a sesternicou. Taktiež ma zaujala ta otcovražda. Koniec spojleru. Už sa teším na pokračovanie ako sa to rozvinie.

Most špiónů (2015)

Skvelý film aj zvuk preto hodnotím 5* spojler zaujalo ma ako právnik Jamesa Donovan presvedčil sudcu ako predpokladal, že môže byť za ZSSR vojnový špión prichystal na možnú výmenu ale výmenná sa ma konať Berline a zistí amerického študenta zajali východný Berlin za on musí presvedčiť obidve úrady aby sa uskutočnila výmenná dvoch za jedného z jedným z nich náměstok prokurátora a druhý je diplomat ZSSR koniec spojlera preto líbilo ako pokračoval.

Hitman: Agent 47 (2015)

zaujímavý film skvela hudba ako sceny akčne preto hodnotím 4* lebo my tam zle zostrihané ako bolo v upútavka niečo ako filme spoiler zaujalo ma ako on ochranoval svoju sestru ako naracili odstranili hlavneho zlaka ako konci jeden zlakov prežil koniec spoileru inak dobre len kvoli mala kleslo 1*

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Jeden z najlepších Mission Impossible skvele zahrali spoiler najzaužívanejšie bolo to to na tom syndikát vlastne vytvorení MI6 a premiérom krycia akcia koniec spoileru k tomu vynikajuci koniec najlepšie

Ant-Man (2015)

zaujímavý film, skvela hudba spoiler zaujímave bolo vtedy vykrádali trezor z rovnakej ocele ako Titanik kde bolo oblek a najlepšie Scott Lang výcvik s mravcami dosť komediálne to bolo koniec spoileru preto 5* naviac komediálne to bolo a dve na konci upútavky zaujali

Terminator Genisys (2015)

zaujímavý hudba a film zaujal spoiler najviac keď zaujímave zmenený začiatok T-1000 zaútočiť na Kyle Reese a Sáru Connorová s terminatorom zabili terminatora z filmu Terminator a Kyle Reese spomenul zmenil zničiť Skynet zmenili dátum kde isť najvačšim prekvapením zrada Johna Connora koniec spoileru zaujímave dosť preto dávam 5*