Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Dobrodružný
  • Drama

Tenet (2020)

časová slučka v časovej slučke nevieš kto riadi a kto riadi koho

plakát

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Zaujímavý film, dobrá hudba a scény ma zaujali. Spojler: Zaujalo ma ako Finn zradil Prvý oddiel, aby zachránil špičkového pilota a ako zberačku nahovoril do Odbojov. Ja si myslím, že ta zberačka je Lukova dcéra a že bitka v strede filmu bola medzi príbuznými - bratrancom a sesternicou. Taktiež ma zaujala ta otcovražda. Koniec spojleru. Už sa teším na pokračovanie ako sa to rozvinie.

Most špiónů (2015)

Skvelý film aj zvuk preto hodnotím 5* spoiler zaujalo ma ako právnik Jamese Donovan presvedčil sudcu ako predpokladal, že môže byť za SSSR vojnový špión prichystal na možnú výmenu ale výmenná sa ma konať Berline a zistí americkeho študenta zajali východný Berlin za on musí presvedčiť dvoch aby sa uskutočnila výmenná dvoch za jendeho z jednym z nich námestník prokurátora a druhý je diplomat SSSR koniec spojleru preto páčilo ako ej pokračoval.

Hitman: Agent 47 (2015)

zaujímavý film skvela hudba ako sceny akčne preto hodnotím 4* lebo my tam zle zostrihané ako bolo v upútavka niečo ako filme spoiler zaujalo ma ako on ochranoval svoju sestru ako naracili odstranili hlavneho zlaka ako konci jeden zlakov prežil koniec spoileru inak dobre len kvoli mala kleslo 1*

plakát

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Jeden z najlepších Mission Impossible skvele zahrali spoiler najzaužívanejšie bolo to to na tom syndikát vlastne vytvorení MI6 a premiérom krycia akcia koniec spoileru k tomu vynikajuci koniec najlepšie

Ant-Man (2015)

zaujímavý film, skvela hudba spoiler zaujímave bolo vtedy vykrádali trezor z rovnakej ocele ako Titanik kde bolo oblek a najlepšie Scott Lang výcvik s mravcami dosť komediálne to bolo koniec spoileru preto 5* naviac komediálne to bolo a dve na konci upútavky zaujali

Terminator Genisys (2015)

zaujímavý hudba a film zaujal spoiler najviac keď zaujímave zmenený začiatok T-1000 zaútočiť na Kyle Reese a Sáru Connorová s terminatorom zabili terminatora z filmu Terminator a Kyle Reese spomenul zmenil zničiť Skynet zmenili dátum kde isť najvačšim prekvapením zrada Johna Connora koniec spoileru zaujímave dosť preto dávam 5*

Jurský svět (2015)

nemá na Jurský park lepšie ako Stratený svet: Jurský park hudba bola skvela Spoiler: zaujímavé bolo ten Raptory poslúchali toho človeka a nakoniec vypadalo obrátia proti nemu poslúchať vytvoreného dinosaura príliš múdry a nakoniec prepustili Tyrannosaurus Rex, Raptory útočili toho vytvoreného s vytvoreného zožrala ryby dinosaurus. Zloduch ako každom dielu ten Jurského parku porazený nejakým dinosaurom tenetokrat Raptorom koniec spoileru

plakát

Policajtem proti své vůli (2005)

dobra komédia najlepšie bolo Spoiler hádali Fiddler s Vann na tom koho kto devka pri a vtipne po jedle hovädzieho mäsa keď prdieť až tak neznesiteľne ten Fiddler, dobre bazéniku tam čakať hovorili gastrami,a ešte podezreleho auto cez plot hýbať podozrenie na zadok. Vann povedal, že ho kryje pan Masarity tym myslel Fiddler aby uhryzol do ruky a schytal to rovno do zadku. Najlepšie bolo v letisku ta osobná prehliadka Vann hodil na Fiddler povedal kto je koho devka.

plakát

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Vynikajúci film so zvukovového ako aj filmového Spoiler najviac páčilo sa mi vyliečenie Thorina Pavézy z dračej nemoci vlna zlata padal do svojich hlbín ako Bilbo Pytlíka uznával za svoj najlepšieho priateľa Thorina Pavézy a ta veľkolepá bitka elfov, 2 trpasličích národov, ľudí a škretov posledná bitka trpaslika ako Thorina Pavéza nechal prebodnúť aby zabil veliteľa škretov. I Legolasova bitka skvela ako aj zabitie draka Šmaka jednoducho vynikajúci film nedá na dlhé veky.