• Fantasy

Příběh z Bronxu (1993)

Velmi dobrý film a ještě lepší herecké obsazení každý tam dokonale zapadá :) a vše má hlavu a patu,Ale je fakt že bez Roberta de nira a Chazze Palminteriho by to za moc nestálo :)

Bastardi (2010)

Jedna hvězda odemě chybí za stupidního rytmuse :)

Bastardi 3 (2012)

5 hvězd za to že je tam ukázaná realita nic víc nic míň tento film není ani rasistycký ani nic jiného je to jednoduše realita :) a buď to člověk přijme a nebo ne.A pokud je to podle někoho Nejnáckovější film v dějinách lidstva tak asi nikdy neviděl jak se ti zlí cigáni chovaj na veřejnosti i jinde..

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Nevím co jiného k tomu dodat než že je tam báječné herecké obsazení hudba jak je film dokonale propojován rozhodně nejde nedat 5 hvězd.

3:15 zemřeš (2005)

Jednu hvězdu sem zrazil dolů a to za nudnou větu chyť je zabij je ale jinak se mi film velmi líbil. Ani neuškodí se na film podívat v 1:45 ráno atmosféra je potom někde jinde než když se nato díváte v pokojíčku odpoledne.

Hannah Montana (2009)

2 Hvězdy za Emily Osment a Jasona Earlese jinak mě upřímně se film moc nelíbil ale ty dvě hvězdy jsou aj proto že je to hlavně pro malé děti

Londýnský gangster (2010)

U tohoto filmu jsem se dost nudil.Musel jsem čekat asi 50 minut na něco zajímavého, ale pak to hned ustálo a celý zbytek filmu jsem se zase nudil.Jako bych od režiséra Williama Monahana čekal víc.

Úsvit mrtvých (2004)

Lepší film kde jsou zombie jsem prostě neviděl,tolik napětí a strachu co člověk cítí když se nato dívá a na rok 2004 velmi dobře natočený film pokud bych ho měl srovnat s resident evil apokalipsa vzhledem k tomu že je to ze stejného roku má úsvit rozhodně navrch.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Co může být lepší než spousta akce v zamořeném městě? Rozhodně palec nahoru.

Neúplatní (1987)

Vynikající film o mafii, skvělé herecké výkony a velmi zajímavá hudba. Takoví film si zaslouží víc než jen vynikající ohodnocení.Dále bychom se mohly bavit o skvělém hereckém obsazení Sean Connery,Robert De Niro,Kevin Costner. Velmi dobře nahrátý film který nám připomene jak to vypadalo za prohibice.