Absurdistán (2006) odpad!

Největší omyl co jsem si kdy půjčil

Alias (2001) (seriál)

1.SERIE-100% 2.SERIE-100% 3.SERIE-80%

Andromeda (2000) (seriál)

1.SERIE-100% 2.SERIE-60% 3.SERIE-70% 4.SERIE-90%

Casino Royale (2006)

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 10/10, režie 10/10, scénář 9/10, akce 10/10, bond 21: - S novým bondem přišel i nový kabát.Tahle bondovka má všechno co chybělo posledním dvoum bondovkám s Brosnanem.Skvělí scénář,který jde ruku v ruce s bondovkami Conneryho.Danie Craig je po Connerym nejlepší bond,jeho výraz parchanta a vystupování,dostalo bonda na vyšší úrověň.Bondgirl v podání Evy Green je jedna s nejhezčích.Záporák je svině jedna báseň.Jediné co lze vytknou je Felix Leiter,nic proti Jeffreymu Wrihgtovi,ale Leiter má být běloh.A nakonec režie Martin Campbell po Zlatém oku natočil jen jeden dobrý film a to Zorra:Tajemnou tvář,a tak sem se bál,že casino pohnojí,ale mýlil jsem se,Campbell natočil Casino výborně.Celkově se Casino povedlo na výbornou a je rozhodně jedna z pěti nejlepších bondovek.Film: 95%

Do hlubiny (2005)

Ty tři jsou za Jessicu Albu, jinak je film hodně nic moc

Eragon (2006)

Co tohle má bejt!!! Největší kravina, kterou jsem viděl. Ty dvě za to obsazení.

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Řekněme si to na rovinu, je to nejhorší díl série? Rozhodně ano, ale slabších 70% to k mému překvapení dokáže vytáhnout bez problému. Ale na druhou stranu to šíleně dobře odsejpá a Statham má neskutečný charisma a bez problému jím zakryje hromadu problémů co ten film má. Dále je potřeba pochválit Slye, který ač má věk, tak pořád nepůsobí vyloženě mimo. A co je potom vyloženě super (a fungovalo dokonale i v předchozích dílech) je vzájemné špičkování právě mezi Stathame a Slyem. Hodně potěšující je, že se nějakým způsobem odkáže ke každému předchozímu dílu série, hlášky šlapou (nečekal jsem, že nejukecanejší bude Couture) a Tony Jaa je docela fajn (ač je vtipný poslouchat jak evidentně neumí anglicky, takže ze sebe nevypotí nic víc než jednoduché holé věty). No a teďka druhá strana barikády. CGI je vyloženě tragický, ale díky traileru to bylo očekávaný, takže nic překvapivého. Záporácká strana je vyloženě žalostná (jak Iko Uwais, který má s tou angličtinou problém taky, tak "nečekaný" hlavní záporák) - časy perfektně slizkýho Robertse, zábavnýho Van Dammea nebo démonickýho Gibsona jsou pryč. V případě hlavního záporáka je třeba říct, že všechno kolem něho je evidentně ten úplně prapůvodní scénář pro dvojku slitej dohromady se scénářem pro Stathamovu sólovku a proto o to víc štve, že jim to trvalo tak dlouho to natočit, protože se bohužel nemohl té role chopit ten kdo jím měl hrát původně a s ním by to fungovalo výrazně líp. Nováčci sice nakonec nejsou tak hrozný, ale zároveň nic nepřidávají - Fox je děsivě umělohmotná a zmalovaná jak štětka, 50 Cent a Scipio jsou ve filmu zcela evidentně, protože Crews nebo Snipes a Banderas buď neměli čas nebo se na to vysrali (v případě Scipia je to, že nahrazuje Banderase dokonce zakonponováno do děje). Akce je celkem rutina, ale tahle série se nikdy nevyznačovala dechberoucí akcí, takže tady se to drží v lajně. Jo a na Dolphovi je vidět, že byl v době natáčení nemocněj - moc nemluví a když jo, tak to není úplně ono (nemá snad ani jednu pořádnou hlášku), tak snad už mu bude jenom líp. Zjednodušeně - kdo měl už problém s předchozím díly, tak tohle pro něj rozhodně není, protože tady ty problémy nazakrývá luxusní obsazení a špičkování mezi postamava. Možná bych se nebránil pětce, ale s lepší režisérem a lepším obsazením vedlejší rolí.

Freddy versus Jason (2003)

Bohužel jsem měl tu smůlu,že jsem neviděl první díl.Ale ty další už jsem viděl a musím říct,že tohle neoficiální pokračování Freddyho a Jasona se my líbilo víc než všechny noční můry (kromě té jedničky).Robert Englun už nemůže hrát líp Freddy je jeho druhé jméno.Lidské postavy si ani neškrtnou,když Freddy nastopí ani Jason mu nestačí,jeho charisma je prostě neuvěřitelné.Příběh je celem jednoduchý takže se i celkem pobavíte.Ale v druhé půli se to rozjede a vy se díváte na jízdu,která se nezastaví.Hlavně závětečná bitka mezi Freddym a Jasonem je perfektní.Co se týče série Nočních můr je to určitě plus.Pátky třináctého jsem viděl první dva a ty se mi líbily trochu víc než tohle.

Godzilla vs. Kong (2021)

Tak konečně přichází ten střed Titánů a trailery slibovaly docela slušnou jízdu, bohužel jde film ve šlépějích všech svých předchůdců. Film má relativně normální stopáž pod dvě hoďky a ne ty dnení tří a více hodinové šílenosti. No nic to nezmění, že k prvnímu kolu dojde až po šílených 35 minutách a do té doby se Kong poškrábe na zadku a hodí stromem a Godzilla zničí nějakou základnu a další fackováná je až poslední dvacetiminutovka. A co je mezitím? Neskutečně debilní příběh o cestě do středu Země a je to neskutečná píčovina s tak debilníma postavama, že to až není hezké - Alexander Skarsgård absolutně zbytečný a nezajímavý, Millie Bobby Brown a Kyle Chandler pro zápletku taky zbyteční, protože tam jenom jsou a tak je to se všema, žádná ani trochu zajímavá postava (čestná výjímka Eiza González, která je taky zbytečná, ale alespoň je hrozně sexy). Chápu že to nemohlo být jenom o tom mlácení, ale tohle působí jako výplod jedličkova ústavu. Navíc vlastně oni ani proti sobě nejsou nějak štváni, jenom tak na sebe 2x narazí a 3x si dají po držce s vítězem na body 2:1 (a já s tímto výsledkem nesouhlasím) a no pak samozejmě příjde něco horší a obě monstra se musí spojit a z Hongkongu udělat totální hřbitov. Ale na druhou stranu to destruction derby je fakt zábavný, takže spolu s Eizou to na těch 5,5/10 vytáhnou.