Batman začíná (2005)

No neviem ale pride tento film o batmanovi najlepší zo všetkych.Uveril som Christianovi a celemu deju.

Tenkrát v Americe (1984)

Ked som si tuto genialitu pustil po prvy krat tak som čakal kym sa niečo zomelie,ale po zhliadnuti som sa nevedel dočkať ako si to spustím zas a s užasom budem od začiatku vnímať minutu za minutou.Leone majster westernov natočil hned po Kmotrovi najlepšiu gangsterku všetkych čias.De Niro ak by chcel tak aj v reali by bol CAPO TUDI CAPO.

Jumper (2008)

Stale nechapem niektore hodnotenia filmov,ste trapny.

Hustle a Flow (2005)

Kam sa hrabe Rabbitov 8 Mile,alebo Zbohatni a chcipni od 50 centa.Terence je herec ktory zakaždym nadchne,v jeho podaní bol tento film ožiarujuci priam radioaktívne a vdaka tomu by sa ľudom mali otvarať oči a chapať realitu spojenu s hudbou ktora je v tomto filme nezabudnuteľna,nie len nadšencov hip hopu.Rozjazd filmu bol o sile človeka ktora drieme v každom z nas.

Love (2011)

Nebudem opakovať POMA,len napíšem že má pravdu.A dávam 4 hviezdičky lebo som tomu uveril,pretože toto je žIVOT!!!

Legenda o opilém Mistrovi (1994)

Tak záverečnu scenu vo fabrike zaradujem medzi najlepšie boje na filmovom plátne vôbec.Chlapík s nohou je priam neskutočný,také umenie nevídame ani v dnešných bojových trhakoch,a to tu máme od Donnieho až po Tonyho.A Jackie?Je pravda že ako herec je slabý,ale kto na svete dokáže zahrať lepšie OPITéHO MAJSTRA???Nikto!!!!!!!!

Bez dechu (2011)

Smiešne blby film.Hviezdičku davam za to ako krasne ma dokazali ohuriť trailermi.Inač FAKE.

Podraz (1973)

Zakladny film vo filmovej kinematografii.Perfektne až excelentne zahrane ako od newmana tak od redforda.Ked som to začal pozerať nečakal som že maq to bude zaujimať ale hned po prvej scene som vedel že to bude zabava až do konca.

Donnie Darko (2001)

čakal som o veľa viac.Aj ked ma to zaujalo nie som z toho hotovy.Najdoležitejši vo filme bola postava Noaha Wyla.