Prokletý ostrov (2010)

Uf, doteraz sa bojím, z tej hudby šli nenormálne zimomriavky. Slušný film

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Veľmi pekné. Skutočne veľmi pekné. Ja som nadšený fanúšik toho fantasy sveta, čo vytvoril génius Tolkien a niekedy som mala doslova otvorené ústa. Niekedy som sa však pozerala aj na hodinky a trošililinku nudila. Nevadí, nech sa páči, 5 hviezdičiek len a len pre vás

Maléry pana účetního (1980)

Hugo Fantozzi, môj kamoš z detstva ... Toto i ďalšie príbehy s ním som pozerala na kazete vkuse a drží ma to doteraz. Náramne sa zasmejem, časť na lodi a o cyklistike je nenormálne vtipná, tie sa fakt podarili :D

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Som veľký fanúšik Pána prsteňov. Krásny a veľkolepý príbeh, ktorý má svoju hodnotu a tú nestratí nikdy. Môžte si pozrieť kopec ďalších výborných fantasy, ale k tomuto sa vrátite vždy. A tá hudba ... jedna báseň. Radím celkovo medzi to naj, čo filmografia ponúka. Neskutočný zážitok

My Fair Lady (1964)

Niečo úžasné, veselé, hravé, milé a sympatické. Audrey a Rex sú fantastickí. Tá charizma, ktorú dali svojim postavám sa nedá ani opísať. Jednoducho to sledujete, usmievate sa, bavíte sa a OBDIVUJETE to celé, čo máte pred očami. Osobne to radím medzi svoje naj filmy

Hříšná láska (2001) (seriál)

No tak prrr, toto by nemali hodnotiť chlapi, ktorí neznášajú telenovely už len z princípu a videli z 238-dielneho seriálu asi tak 5 minúť. Ja som už nejaké tie telenovely videla, ale toto je najlepšia. Má najmenej trápnych momentov, i keď samozrejme i tu sa nejaké nájdu, predsa len no... Postavy, najmä Paloma, sú úplne super a tá úvodná pesnička je prekrásna. Áno, priznávam, nájde sa aj v mojej MP3. A čo, zabijem sa teraz? :D

Přátelé (1994) (seriál)

Tak týchto 5 bláznov ja môžem. V každej časti sa zasmejem, i keď samozrejme niekedy viac a niekedy menej, ale za toto strhnúť hviezdu nemôžem. Najviac zbožňujem Phoebe, páni, tá je tak cákla až je zlatá :D

Hra o trůny (2011) (seriál)

Ja fantasy môžem a toto je veeľmi kvalitná fantasy. Či viac si divák môže priať? Tu má všetko - nápaditý príbeh, zaujímavé a "pestré" postavy, krásnu hudbu, prostredie ... 5* a o inom sa ani nebavím ;-)