• Krátkometrážní

Killer Karaoke (2012) (pořad) odpad!

Náhodou jsem viděl pár dílů na youtube a musím říct, že český superstar a tomu podobný jsou oproti tomuto ještě na vysoký úrovni. Účinkující zpívají zatímco je namáčí do vody s hady, pouští na ně psy atd. Podle mě nechutnost.

Geriho hra (1997)

Dokonale vymyšlenej "film"

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Tak tahle mašinérie začne pěkně zostra hned od začátku, kde všichni nasadí nasraný výrazy, který si drží až do konce filmu. Do toho jim asistuje série nespočtu výbuchů a nekonečné množství vystřílených nábojů. Z herců vytřískali snad maximum a film nabili ostrou akcí prakticky od začátku až do konce. Abych nezapomněl - ve filmu je neskutečný množství vtipů na téma 80-tkovejch akčňáků.

Probudím se včera (2012)

Romantická komedie na téma "Butterfly Effect/Osudový dotek" mě celkem příjemně překvapila. Když člověk pomine nelogičnosti v souvislosti s cestováním časem, vznikne z toho celkem slušná, na české poměry nadprůměrná, komedie. Jo a k tomu často zmiňovanýmu PP - pokud je to cesta jak do českých filmů nalít nějaký prachy aby se mohl natočit dobrej film, tak ať tam ten PP klidně je. V zahraničních seriálech je PP naprosto běžnej a nikdo se nad ním nepozastavuje.

Temný rytíř povstal (2012)

Druhej díl zůstal nepřekonán, každopádně se stále jedná o mistrovsky natočenej film a důstojné zakončení trilogie.

Američan (2010)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mě bohužel vůbec nezaujal. Děj se táhne v tak rozvláčným tempu, až mě to přestávalo bavit. Čas od času se stalo něco zásadnějšího, ale nestačilo to na to, aby mě film začal bavit.

Zbohatlíci (2011)

Francouzský film s kvalitou českých sitcomů TV Nova. Nejvtipnějších bylo asi prvních pár minut kdy "Kačer" Donald představuje svojí povedenou rodinku. Dál je to jen sbírka již omletých vtipů a předvídatelných situací. Ale jo - líbilo se mi prostředí Monaka.

Transformers 3 (2011)

Dvě a půl hodiny dlouhej film, kterej by se vešel do dvou hodin i s hluchejma místama. První hodina je prakticky o ničem a nic se v ní nestane ani pořádně nevysvětlí, potom se to trochu zlepší, ale ani tak to není to co by to mohlo bejt. Balancuju na pomezí 2 a 3 hvězdiček.

Trabantem Hedvábnou stezkou (2009)

Necelá hodina je opravdu žalostně málo na 15000 kilometrů. Bohužel skoro celou dobu koukáme na písek a prázdnotu, ve který občas Trabant zapadne a když přijde na řadu Ukrajina a Rusko tak je celý přeskočí.. Škoda.