Expresní zásilka (2012)

Pekne! Originálny nápad, skvelá, aj keď miestami úplne prestrelená zbesilá jazda s fajn hercami. Nemám čo vytknúť.

Atlas mraků (2012)

"Velkolepá" nuda, alebo úplne zbytočný film. Ale tak ok. Pekné zábery, pekná výprava, efektíky. Lenže čo z toho keď je to rozťahané ako vagína Pamely Andersonovej? Nezaujímavé, zmätené sem tam dobrá akcia, sem tam prso, ale to je tak všetko. Herecky ma najviac zaujal Hugo Weaving a dedko čo stále opakoval : I know, I know... Nečudujem sa, že tento film je prepadák. Ešte že ma teta nenahovorila na to ísť do kina. Uf.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Neskutočne úchylné pokrútené zvrátené a mimoriadne zábavné umelecké dielo!

Správci osudu (2011)

Výborne natočený film, s trochou nelogickostí, s pohodovým Damonom a krásnou Emily Blunt /veľmi sa podobá na jednu moju kamarátku/. Škoda toho záveru.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Takže. Komentáre sú tu rôzne. Snažil som sa od nich odosobniť a po dnešnom vzhliadnutí /48fps/, musím konštatovať žee... Ale pekne poporiadku. Vo viacerých komentároch sa dočítate, že na novú technológiu je potrebné si najprv zvyknúť, a že potom je to dokonalé a nikdy nebudete chcieť vidieť film v inom formáte. Asi som divný, ale táto technológia filmu skôr škodí a nezvykol som si na ňu za celý film. Stále mi to prišlo rušivé, zrýchlené a naprosto nehodiace sa do tak epicky poňatého filmu. /lutujem Zacka Snydera, čo si musel vytrpieť pri premiére, vzhľadom na jeho oblubu v spomalovačkách :D/. Proste nie. Ale keď si odmyslím túto rušivú stránku filmu, bol som ohromený. Krásna novozélandská príroda, strhujúce výkony/Bilbo, Glum, Thorin/ vyšperkované triky a zábery, humor a pohlcujúca atmosféra. Komentáre typu - kvalitu pána prsteňov to zdaleka nedosahuje, si môžete stričiť do trolej nory. Toto je Hobit a dokonalejšie spracovanie si predstaviť neviem. Možno sa tam sem tam vyskytli zbytočnosti v podobe ježkov, zajacov a zhúlných čarodejníkov, ale dojem to nepokazí. 5 hviezd aj keď to 48fps mi bude ešte ležať v žalúdku.

Zlo (2012)

Na slovenské pomery vydarený hororík.

Total Recall (2012)

No... akčné scény sú nadmieru vydarené. Kate je nadmieru jebavá, Collin sa snaží, ale takýto žáner mu proste nesedí. Priemer.

Poldové (2010)

Tak toto nie. Kevin Smith je super režisér, ale toto je volovina. Trápny neg.. černoch, nudný Willis a ako tak zábavný Seann, ktorý dostal sakra málo priestoru. Kevin, natoč radšej Clerks 3.

Sedm životů (2008)

Film, ktorý v závere vyvolá neskutočne silné emócie. Will Smith je pán.