Sucker Punch (2011)

Vizuálne orgie. Skvelá kamera, dychberúce efekty, ženské krivky a popcornová jízda ako má byť.

Temné stíny (2012)

Nechápem, čo tu všetci frflú. Áno, je to trochu iný Burton, ako sme zvyknutí, ale stále nápaditý a zábavný. Depp tu hrá svoj štandard, atmosféra rokov 70tych je cítiteľná a čarodejnica Eva Green je tak úžasne sexy, že by sa postavil aj ..SPOILER..mŕtvole. :D A hviezdička naviac za kameru a za "TÚ" Alice Cooper.

Hunger Games (2012)

Hodnotím čisto len film, nakoľko knihu som nečítal. Prvú pol hodinu som sa bavil, a tešil som sa, čo sa bude odohrávať ďalej. Lenže potom to prišlo. Obrat o 360 stupňov k horšiemu. Stupídne dialógy, úplne nelogické riešenie situácii, roztrasená kamera, akože zvraty a hlavná hrdinka, ktorej som na začiatku tak fandil, totálne sklamala/ za čo nemôže ona, ale ten debilný scenár samozrejme/. Nechápem tak vysoké hodnotenie.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Famózne som sa bavil. Nechýbal nadhľad, hlášky, akcia, krv, nadupaný soundtrack, mega herecké obsadenie, skvelý Lundgren :D.

Nedotknutelní (2011)

Tak silne nákazlivý smiech, ako má Driss, to som už vo filme dlho nezažil. Scéna so živým stromom - the best. :D

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Po 4 dieloch v celku fajn zábava. Chcelo by to viac priestoru pre starkeho. :D

Diane Arbus: Příběh jedné obsese (2006)

Tak toto neni moja šálka kávy. Pre niekoho možno psychologicky a obrazovo zaujímavé, ale podľa mňa nuda. 3 hviezdičky za Nicol, za jej hranie a príťažlivosť.