• Pohádka

Černé vdovy - Série 2 (2023) (série)

Bavilo. Hlavně kvůli Lucii Siposové. Její Veronika je úžasně pitomý stvoření. :-)

Děti Nagana (2023)

Líbilo se mi to moc, ale strašně mi vadí ty nedotažené příběhy, především u dívky Káti. To snad došly peníze, nebo jaký to mělo smysl?

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

První díl mě nebavil, ale to se mi děje dost často. Pak se to rozjelo neskutečně. A nejhorší je, že mnozí zaměstnanci ČT na twitteru psali, že to přesně takhle je... :-)

Docent (2023) (seriál)

Jiří Strach to umí líp, tohle bylo plné nelogičností, nesmyslů a protivných lidí.

Docent - Lesní vražda (2023) (epizoda)

Asi bych dal o hvězdu víc, kdyby ty postavy nebyly tak strašně protivné. Vetchý se chová jako primitiv a Voříšková jako rozmazlená puberťačka.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Klobouk dolů před Primou! Postavit seriál na neherečce, která navíc u veřejnosti rozhodně netrpí velkou oblibou, to chce velkou odvahu. Po půl hodině mohu prohlásit, že je to mnohem horší, než jsem čekal. Opravdu nerad dávám odpady, ale tady není jiná možnost.

Extraktoři (2023) (seriál)

Kašlu na profesionální hatery, i na to, že je tam občas nějaká nelogičnost. Tohle je na českou televizní sérii nevídané!

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Ze začátku nic moc, ale pak se to rozjelo a druhá půlka byla fakt zábavná.

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda)

Co je to za módu, že v seriálech musí být všechny postavy nesympatické? Že Krobot se dalo čekat, ale proč Šoposká hraje tak nepříjemnou slepici? Kde tvůrci čerpají inspiraci pro tyhle postavy?