• Pohádka

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Nebylo to špatné, ale něco tomu chybělo. Nevím co a zjevně to nevěděli ani autoři.

Olympic: Trilogy Tour (2006) (video kompilace)

Jako koncertní záznam je to skvělé,o tom není sporu,jenomže...jako fanoušek Olympicu jsem byl přímo na místě a už tam jsem zažil rozčarování.Strašně mi vadily úpravy těch dnes už klasických písní,především dechy jsem nemohl přetrpět.Zničit jimi tak skvělou věc jako je Černá mše za nukleárního boha,to je zkrátka hudební zločin.Škoda,těšil jsem se na to,ale bohužel.Nejlepší je originál!

O myrtové panně (1992) (TV film)

Jestli existuje dítě,kterému se líbila tahle pohádka,měli by ho rodiče nechat urychleně vyšetřit!

ONA A ON (2013) (seriál)

Zrovna jsem na to náhodou narazil a zůstal jsem u toho právě s ohledem na zdejší hodnocení. No, nebudu to už víckrát vyhledávat, ale zase až taková příšernost to není. Naopak, některé dialogy jsou naprosto ze života a nikdo mi nebude tvrdit, že něco podobného nezažil /nezažívá/ nebo aspoň někoho podobného nezná. :-)

O pokladech (2012) (TV film)

Skláním se před jasnozřivostí všech,kteří už před začátkem vědí,jaké dát hodnocení.Každý se holt realizujeme nějak jinak.

O princezně se zlatým lukem (2002) (TV film) odpad!

Strašlivé!!!A ta příšerná píseň /Lásku dávat.../ mě pronásledovala ještě dlouho dobu.

Osada - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Vypadá to, že druhá série bude postavená na konfliktech. A to není dobře

Osada - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

Suveréně nejslabší díl! Celá Osada jde ve druhé sérii do kytek. Škoda.

Osamělý jezdec (2013)

Nechápu, jak může tohle někdo srovnávat s Piráty z Karibiku, kteří jsou asi tak o dva tisíce procent zábavnější. Tohle je zklamání ve všech směrech a nebýt velkolepého závěru, dal bych ještě o jednu hvězdu míň.