Symptom Pandorum (2009)

Jelikož mám dlouhé vedení, ještě několik minut po skončení filmu jsem nevěděla, kdo byli ti modří křováci a celkově jsem nechápala obsah filmu a doteď je mi velkou záhadou scénář.

Pátek třináctého (2009)

Horor to možná byl, ale rozhodně nepatřil mezi lepší, protože se na něj nedalo dívat. Ohrané lekačky, hnusné herecké obsazení, některé scény byly podobné z novějšího snímku Domu voskových figurín. Tento film mi spíše připomínal scary movie, tentokrát na známou hororovou klasiku. Jasonova potrhlá máma tu nedostala žádný prostor, jestliže nepočítáme úvodních pět minut. Jediné, co stálo za povšimnutí byl ten krásný dům a v něm hromada nabušených krasavců s jedním asiatem.

Závrať (2009)

Kdyby vynechali odpornýho blonďáka v chatě, tak by tento film dostal 5*. Jelikož jde o Béčkový chvostanec, museli páni režiséři strčit do děje nechutně vyzerajícího vidláka, od kterého se táhl zelenohnědý kouří, značící zápach.

Hra vlkodlaků (2011)

Parádní film, u kterého jsem se velmi pobavila. 90%

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Och bože!!!! Asi se rozteču při pohledu na Jacobovo robustní a svalnaté tělo, připomínající pekáč mamčiných buchet. Též sexy pohled Belly, který se po 119 minutách vůbec nezmění a překrásně natupírované vlasy Édě. No prostě pecka bez obalu a hovno na botě zároveň!

Cesta do středu Země (1999) (TV film) odpad!

Blondýna co si hraje na chytrou? Děkuji, nemám zájem!

Juno (2007)

Koukat se na to dalo, ale že by to ve mně zanechalo nějaké pocity, to říct nemůžu. Akorát jsem se poučila v tom, že si nemám nikdy začínat s klukem, který svým vzhledem připomíná Barbaru Streisand.

Útes smrti (2010)

Polovina filmu o úúúúúúplným hovně. Dvě baby, který jsou jako dvojčata a tři chlapi, který svým chováním připomínají partu vyděšených spratků. Jediná postava, která si tu zaslouží respekt, je žralok. Litovala jsem ho po celou dobu filmu. Chudáček si zkazil apetit.

40 let panic (2005)

Jestliže je Vám 40 a nevíte, na které partie se nasazuje pretervativ, zřejmě je v něčem chyba. ;)