Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Uf už jsem se bál, že tam některý z těch důchodců budou hrát až do skonání věků. Úlitby fanouškům mě fakt serou a jsou jen vyhazování peněz. Sentimentální fandy by měli zavírat do starobinců. Film není abiturienský večírek, ale jízda vpřed co je plná emocí..

West Side Story (1961)

Fascinujíci, nekompromisní, špinavé a přesto klasické. Vždycky mi muzikály připadali jako zvláštní forma vyprávění přiběhu, která byla na hony vzdálená realitě života. Tady je to však nepříjemně reálné. Poprvé viděno v asi v 10ti letech v památném kině Alfa.

Jurský svět (2015)

Krávovina, splácanina s mariňáckým krokodýlem Dundý a potem zborcenou kancelářskou zrzavou Xenou, která je i v džungli na jehlách. Naprostá neadkvátnost chovaní postav v totálně krizovejch situacích. Velení Jurskýho ostrova si přebirá kdo chce, kdy chce a dinosauři nemaj peří. Béčko s áčkovým rozpočtem. Čekal jsem zábavu, dostal jsem splácaninu.

Chceš mě, chci tě (2009)

Konečně emerická romantická komedie která má říz díky vpádu Gerarda Butlera a jeho velmi dobře udělané role.

Cyrano z Bergeracu (1990)

Úchvatné propojení příběhu, veršů a filmu. Tehdá skvělý Depardieu převyšuje všechny ostatní jak mrakodrap. Jsem nadšen, dojat, unesen krásou slova, gest, scény, kostýmů, režie i kamery. Nádhernej zážitek.

Marťan (2015)

Nesmírně příjemnej a pohodovej film to byl. Už dlouho jsem si tak film neužíval. Mackenzie Davis to dala skvělá.